نیروهای مشترک یمن وابسته به دولت مستعفی این کشور از دستیابی به توافقی با جنبش انصارالله برای آغاز اجرای آتش بس و برقراری آرامش در ولایت حدیده واقع در غرب این کشور خبر داده اند. به گزارش ایسنا، مرکز اطلاع رسانی این نیروها اعلام کرده است که دانییلا کروسلاک، معاون رییس هیأت سازمان ملل برای […]

نیروهای مشترک یمن وابسته به دولت مستعفی این کشور از دستیابی به توافقی با جنبش انصارالله برای آغاز اجرای آتش بس و برقراری آرامش در ولایت حدیده واقع در غرب این کشور خبر داده اند.

به گزارش ایسنا، مرکز اطلاع رسانی این نیروها اعلام کرده است که دانییلا کروسلاک، معاون رییس هیأت سازمان ملل برای حمایت از اجرای توافقنامه الحدیده از اولین نقطه تماس در شرق شهر الحدیده بازدید و با افسران رابط هر دو طرف برای بررسی سازوکار برقراری آرامش میان دو طرف دیدار و گفتگو کرده است. در این دیدار که با حضور معاون رییس هیأت سازمان ملل برگزار شده است، نمایندگان افسران رابط درباره هفت نکته از جمله توقف هرنوع اقدام نظامی، توقف پرواز انواع جنگنده ها و حملات هوایی، پایبندی به آتش بس در تمامی جبهه ها و مناطق الحدیده و همچنان درخواست از هیأت سازمان ملل برای تسریع در استقرار ناظران بین المللی به توافق رسیده اند.