دور سوم جام اتحادیه انگلیس با برگزاری ۸ دیدار دنبال شد که در مهم‌ترین بازی، تیم فوتبال منچسترسیتی شب گذشته در خانه به میزبانی چلسی رفت و این تیم را با نتیجه ۲ بر صفر شکست داد. محرز (۵۳) و آلوارس ″۵۸″ گل‌های تیم تحت هدایت گواردیولا را به ثمر رساندند. در دیگر بازی که […]

دور سوم جام اتحادیه انگلیس با برگزاری ۸ دیدار دنبال شد که در مهم‌ترین بازی، تیم فوتبال منچسترسیتی شب گذشته در خانه به میزبانی چلسی رفت و این تیم را با نتیجه ۲ بر صفر شکست داد.

محرز (۵۳) و آلوارس ″۵۸″ گل‌های تیم تحت هدایت گواردیولا را به ثمر رساندند.

در دیگر بازی که کمی زودتر آغاز شد؛ آرسنال با نتیجه دور از ذهن ۳ بر یک قافیه را به برایتون باخت و حذف شد. هم‌چنین تاتنهام نیز با شکست ۲ بر صفر مقابل ناتینگهام فارست از دور رقابت‌ها کنار رفت. نیوکاسل نیز پس از تساوی بدون گل در وقت‌ قانونی، ضربات پنالتی را ۳ بر ۲ به سود خود خاتمه داد و راهی دور بعد شد.

شاگردان یورگن کلوپ در لیورپول نیز مقابل دربی کانتی ابتدا و در وقت قانونی به نتیجه‌ای بهتر از تساوی بدون گل نرسیدند اما در ادامه و دوئل پنالتی‌ها موفق شدند حریف را ۳ بر ۲ شکست داده و صعود کنند.

در بازی دیگر؛ کار وستهم و بلکبرن پس از تساوی ۲ -۲ در طول بازی؛ در ضربات پنالتی بالا گرفت و در نهایت این بلکبرنی‌ها بودند که وستهام لیگ برتری را با نتیجه ۱۰ بر ۹ شکست داده و حذف کردند. هم‌چنین ولورهمپتون نیز با پیروزی یک بر صفر مقابل لیدزیونایتد راهی دور بعد شد.