بنا بر اعلام مقام های چین، تعداد مبتلایان به این بیماری در روز چهارشنبه به هفتاد و چهار هزار و یکصدو هشتاد وپنج تن رسیده است. براساس این آمار، شمار مبتلایان طی بیست و چهار ساعت گذشته هفده صدو چهل و نه تن افزایش داشته است. همچنان حدود نه صد تن، در دیگر کشورهای جهان […]

بنا بر اعلام مقام های چین، تعداد مبتلایان به این بیماری در روز چهارشنبه به هفتاد و چهار هزار و یکصدو هشتاد وپنج تن رسیده است.

براساس این آمار، شمار مبتلایان طی بیست و چهار ساعت گذشته هفده صدو چهل و نه تن افزایش داشته است. همچنان حدود نه صد تن، در دیگر کشورهای جهان به این بیماری مبتلا شده اند. هر چند نگرانی ها از شیوع بیماری کرونا ادامه دارد اما سازمان جهانی صحت تاکید می کند که بیش از هشتاد درصد مبتلایان، تنها به نوع خفیفی از این بیماری مبتلا شده اند. این سازمان همچنان اعلام کرده است که نوع جدید ویروس کرونا در خارج از ولایت هوبی در چین تنها در بین “بخش بسیار کوچکی” از جمعیت شیوع پیدا کرده است. تاکنون پنج تن در خارج از خاک چین به دلیل ابتلا به ویروس کرونا، جان خود را از دست داده اند. این افراد ساکنان فیلیپین، هنگ کنگ، جاپان، تایوان و فرانسه بوده اند.