توماس وست از دور تازه سفرهایش درباره افغانستان خبر داده‌است. نماینده ویژه امریکا برای افغانستان گفته‌است که دور جدید سفرهایش درباره افغانستان را به‌زودی آغاز می‌کند. توماس وست اظهارداشت که در روزهای آینده به هند و امارات متحده عربی سفر خواهد کرد. نماینده امریکا برای افغانستان هدف این دور از سفرهایش را دیدار و گفت‌وگو […]

توماس وست از دور تازه سفرهایش درباره افغانستان خبر داده‌است. نماینده ویژه امریکا برای افغانستان گفته‌است که دور جدید سفرهایش درباره افغانستان را به‌زودی آغاز می‌کند. توماس وست اظهارداشت که در روزهای آینده به هند و امارات متحده عربی سفر خواهد کرد. نماینده امریکا برای افغانستان هدف این دور از سفرهایش را دیدار و گفت‌وگو با شرکای امریکا درباره حمایت از افغانستان خوانده‌است. هرچند وی زمان دقیق آغاز این سفر را مشخص نکرده، اما گفته‌است که این دور از سفرهایش در هفته جاری آغاز می‌شود.

در ادامه رایزنی‌ها پیرامون وضعیت جاری افغانستان، توماس وست، نماینده ویژه امریکا برای افغانستان، اعلام کرده‌است که در هفته روان دور تازه‌ای از سفرهای خویش را آغاز می‌کند. او گفته‌است که به هند و امارات متحده عربی سفر خواهد کرد. هدف از این سفر، دیدار و گفت‌وگو با شرکای منطقه‌ای امریکا درباره وضعیت افغانستان و راه‌های کمک به مردم کشور عنوان شده‌است.

ظاهراً سفر آقای وست به امارات متحده عربی و هند نشان‌دهنده تلاش‌های امریکا برای جلب همکاری‌های منطقه‌ای برای حل بحران افغانستان است. افغانستان در حال حاضر با بحران‌های انسانی و اقتصادی متعددی روبه‌رو است و نیاز به کمک‌های فوری بین‌المللی دارد. با این حال، شماری از کشورها امریکا را به‌عنوان یکی عوامل بحران کنونی افغانستان می‌دانند.

توماس وست پیش از این به شماری دیگر از کشورها نیز سفر و با مقام‌های آن کشورها در مورد افغانستان گفت‌وگو کرده بود. در آن دیدارها او معمولا به رعایت حقوق بشر به‌ویژه زنان و دختران، تشکیل دولت فراگیر و مبارزه با تروریسم در افغانستان پرداخته بود.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv