دولت بریتانیا اعلام کرده‌است که برای جلوگیری از ورود «افراط‌گرایان» از افغانستان، پاکستان و اندونیزیا به این کشور در حال اتخاذ تدابیر است. تایمز آف اندیا از هشدار نخست‌وزیر بریتانیا نسبت به «تهدید افراط‌گرایان» گزارش داده‌است. دولت بریتانیا در حال اتخاذ تدابیری برای جلوگیری از ورود «افراط‌گرایان» از افغانستان، پاکستان و اندونیزیا به این کشور […]

دولت بریتانیا اعلام کرده‌است که برای جلوگیری از ورود «افراط‌گرایان» از افغانستان، پاکستان و اندونیزیا به این کشور در حال اتخاذ تدابیر است. تایمز آف اندیا از هشدار نخست‌وزیر بریتانیا نسبت به «تهدید افراط‌گرایان» گزارش داده‌است.

دولت بریتانیا در حال اتخاذ تدابیری برای جلوگیری از ورود «افراط‌گرایان» از افغانستان، پاکستان و اندونیزیا به این کشور است. تایمز آف اندیا روز (یک‌شنبه، ۱۳ حوت) گزارش داده‌است که ریشی سوناک، نخست‌وزیر بریتانیا نسبت به «تهدید افراط‌گرایان» هشدار داده و بر اتحاد تأکید کرده‌است.

براساس این گزارش، دولت بریتانیا در حال تهیه طرح‌های جدیدی برای جلوگیری از ورود واعظان با دیدیدگاهای افراطی از کشورهای مانند افغانستان، پاکستان و اندونیزیا به آن کشور است. در گزارش آمده که لندن از افزایش «تکان‌دهنده» «فعالیت‌های افراط‌گرایان» نگران است.

در همین حال، ذبیح‌الله مجاهد سخنگوی حکومت سرپرست هرگونه تهدید از افغانستان در برابر کشورهای دیگر را رد می‌کند.

این در حالی‌است که چند روز پیش آقای سوناک در سخنرانی‌اش در لندن هشدار داد که «افراط‌گرایان» تهدیدی برای ارزش‌های دموکراتیک و چنددینی بریتانیا هستند. او افزود که دولت برای جلوگیری از ورود افرادی که هدف‌شان «تضعیف ارزش‌های» بریتانیا است، اقدام خواهد کرد.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv