صلاح‌الدین ربانی، رییس جمعیت اسلامی افغانستان طی پیامی به‌مناسبت سی‌ و دومین سالگرد استقلال جمهوری تاجیکستان، این روز را به امام‌علی‌ رحمان، رییس‌جمهور حکومت و مردم این کشور، تبریک گفته است. در پیام رییس جمعیت آمده که جمهوری تاجیکستان از گذشته‌ تاریخی پرافتخاری برخوردار بوده که در دوران جدید نیز با تلاش‌‌ها و زحمات مدبرانه‌ […]

صلاح‌الدین ربانی، رییس جمعیت اسلامی افغانستان طی پیامی به‌مناسبت سی‌ و دومین سالگرد استقلال جمهوری تاجیکستان، این روز را به امام‌علی‌ رحمان، رییس‌جمهور حکومت و مردم این کشور، تبریک گفته است.

در پیام رییس جمعیت آمده که جمهوری تاجیکستان از گذشته‌ تاریخی پرافتخاری برخوردار بوده که در دوران جدید نیز با تلاش‌‌ها و زحمات مدبرانه‌ امام‌علی‌ رحمان در مسیر توسعه و شگوفایی گام‌‌های مؤثری برداشته و نمونه‌ی‌ خوبی برای کشورهای منطقه به‌حساب می‌رود. در این پیام آمده که جمهوری تاجیکستان در شرایط دشوار کنونی افغانستان، با تعهد به‌حسن هم‌جواری در حمایت از مردم افغانستان و همچنین در زمینه‌ انتقال سیاسی و تأمین صلح دایمی در افغانستان از هیچ تلاشی دریغ نکرده است و حافظه‌ جمعی مردم افغانستان از این اقدام نیکو و پسندیده همواره به‌قدردانی یاد نموده و هرگز آن را فراموش نخواهد کرد. رییس جمعیت اسلامی در این پیام برای جمهوری تاجیکستان آبادی و توسعه‌ دوامداار آرزو کرده‌است.

 

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv