در ادامه نگرانی‌ها از حضور و فعالیت گروه‌های هراس‌افگن در افغانستان، مولوی عبدالکبیر، معاون سیاسی رئیس‌الوزرا در دیدار با بزرگان قومی ولسوالی نازیان ولایت ننگرهار مدعی شده که داعش و دیگر گرو‌های تروریستی در افغانستان از بین رفته‌است. مولوی عبدالکبیر، معاون سیاسی رئیس‌الوزرا در دیدار با بزرگان قومی ولسوالی نازیان ولایت ننگرهار مدعی شده که […]

در ادامه نگرانی‌ها از حضور و فعالیت گروه‌های هراس‌افگن در افغانستان، مولوی عبدالکبیر، معاون سیاسی رئیس‌الوزرا در دیدار با بزرگان قومی ولسوالی نازیان ولایت ننگرهار مدعی شده که داعش و دیگر گرو‌های تروریستی در افغانستان از بین رفته‌است.

مولوی عبدالکبیر، معاون سیاسی رئیس‌الوزرا در دیدار با بزرگان قومی ولسوالی نازیان ولایت ننگرهار مدعی شده که داعش و دیگر گرو‌های تروریستی در افغانستان از بین رفته‌است. معاون سیاسی رئیس‌الوزرا افزوده که مردم شینوار ننگرهار مانند دیگر باشندگان آن قربانی گروه داعش بودند، اما این گروه از سوی حکومت سرپرست از بین رفته و مردم ننگرهار از شر آن نجات یافته‌اند.

در همین حال، شماری از آگاهان سیاسی می‌گویند که حاکمیت کنونی باید برای مبارزه با این گروه، جدیت و قاطعیت بیشتر به خرچ دهد.

این در حالیست که پیش از این نیز، سرگئی شویگو، وزیر دفاع روسیه، افغانستان را بزرگ‌‌ترین تهدید برای منطقه خواند و گفت که وضعیت در آسیای مرکزی همچنان پیچیده‌است. به گفته وی، قدرت داعش در سال گذشته ۱۵ درصد افزایش یافته‌است.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv