برنامه جهانی غذا از کمک ۴ میلیون دالری کوریای جنوبی به صندوق بشردوستانه افغانستان خبر داده‌است. برنامه جهانی غذا روز (دوشنبه، ۷ حوت) اعلام کرد که کوریای جنوبی ۴ میلیون دالر به صندوق بشردوستانه افغانستان کمک کرده‌است. این نهاد سازمان ملل متحد می‌گوید که این کمک برای تأمین غذا و پشتیبانی‌های غذای اضطراری برای نجات […]

برنامه جهانی غذا از کمک ۴ میلیون دالری کوریای جنوبی به صندوق بشردوستانه افغانستان خبر داده‌است. برنامه جهانی غذا روز (دوشنبه، ۷ حوت) اعلام کرد که کوریای جنوبی ۴ میلیون دالر به صندوق بشردوستانه افغانستان کمک کرده‌است. این نهاد سازمان ملل متحد می‌گوید که این کمک برای تأمین غذا و پشتیبانی‌های غذای اضطراری برای نجات جان افراد و جلوگیری از قحطی در افغانستان استفاده خواهد شد. بر اساس خبرنامه برنامه جهانی غذا، این مقدار پول را وزارت امور خارجه کوریای جنوبی به این برنامه کمک کرده‌است.

بر اساس گزارش سازمان ملل متحد، افغانستان در حال حاضر با یکی از بدترین بحران‌های بشری در جهان مواجه است. بیش از ۲۳ میلیون نفر در این کشور به کمک‌های بشردوستانه نیاز دارند و میلیون‌ها نفر دیگر در معرض خطر قحطی قرار دارند.

کمک کوریای جنوبی به افغانستان در زمانی صورت می‌گیرد که کشور به‌شدت به کمک‌های بشردوستانه نیاز دارد. این کمک اگرچه بسیار هنگفت نیست؛ اما می‌تواند به نجات جان هزاران نفر و جلوگیری از بخشی یک فاجعه انسانی در افغانستان کمک کند.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv