ماه مبارک رمضان، ماه رحمت و برکت، فرصتی برای نیکوکاران و خیرین است تا با دستگیری از نیازمندان، اجر و ثواب الهی را کسب کنند. در این میان، شماری از خیرین خارج از کشور با اهدای کمک‌های نقدی، زمینه برپایی سفره‌های افطاری برای نیازمندان در کابل را فراهم کرده‌اند. شماری از نیازمندان با قدردانی از […]

ماه مبارک رمضان، ماه رحمت و برکت، فرصتی برای نیکوکاران و خیرین است تا با دستگیری از نیازمندان، اجر و ثواب الهی را کسب کنند. در این میان، شماری از خیرین خارج از کشور با اهدای کمک‌های نقدی، زمینه برپایی سفره‌های افطاری برای نیازمندان در کابل را فراهم کرده‌اند. شماری از نیازمندان با قدردانی از این کار خیر، از سایر سرمایه‌داران می‌خواهند که در ماه رمضان مبارک با نیازمندان همکاری کنند.

در روزگاری که فقر و ناداری در کشور بیداد می‌کند و بسیاری‌ها نمی‌دانند که وعده غذایی بعدی‌شان از کجا می‌آید، شماری از نیازمندان در سایه سفره‌های افطاری که توسط خیرین برپا شده است، روزه خود را افطار می‌کنند. این سفره‌ها که با کمک‌های نقدی خیرین خارج از کشور و همت چند تن از نیکوکاران در کابل برپا شده‌است، روزانه پذیرای صدها تن از نیازمندان است.

احمد فواد سمیع یکی از خیرین که در برپایی این سفره‌ها نقش دارد، می‌گوید که از مدت ۷ سال به این سو، این سفره‌ها برپا است. او می‌گوید که هدف ما این است که از مشکلات نیازمندان بکاهیم.

شماری از نیازمندانی که در این سفره‌ها افطار می‌کنند، می‌گویند که چندین سال است که از این کمک خیرین استفاده می‌کنند.

شماری دیگری از نیازمندان می‌گویند که این سفره‌ها کمک بزرگی به نیازمندان است و از سایر سرمایه‌داران کشور می‌خواهند که در ماه مبارک رمضان با نیازمندان همکاری کنند.

گفتنیست که برپایی سفره‌های افطاری برای نیازمندان، اقدامی خداپسندانه و نیکوکارانه است که در ماه مبارک رمضان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. این سفره‌ها نه تنها در رفع نیازهای اولیه نیازمندان مؤثر است؛ بلکه حس همدلی و نوع‌دوستی را در جامعه تقویت می‌کند.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv