نورمحمد ثاقب سرپرست وزارت ارشاد، حج و اوقاف می‌گوید که بر اساس تخصیص امسال، این وزارت برای ۳۰ هزار متقاضی حج تسهیلات فراهم کرده‌است. مولوی نور محمد ثاقب، سرپرست وزارت ارشاد، حج و اوقاف در یک نشست خبری در کابل در مورند روند حج امسال به رسانه‌ها معلومات ارائه کرد. سرپرست وزارت حج ارشاد حج […]

نورمحمد ثاقب سرپرست وزارت ارشاد، حج و اوقاف می‌گوید که بر اساس تخصیص امسال، این وزارت برای ۳۰ هزار متقاضی حج تسهیلات فراهم کرده‌است.

مولوی نور محمد ثاقب، سرپرست وزارت ارشاد، حج و اوقاف در یک نشست خبری در کابل در مورند روند حج امسال به رسانه‌ها معلومات ارائه کرد. سرپرست وزارت حج ارشاد حج و اوقاف گفت که در سال ‌روان عربستان سعودی برای افغانستان سی هزار سهمیه حج را اختصاص داده‌است. وی افزود که این سهمیه به‌گونه شفاف و عادلانه برای متقاضیان حج در سراسر کشور داده شده‌است. وی همچنان می‌گوید که امسال مجموع هزینه حج برای هر حاجی سه هزار و هشت‌صدو شصت و پنج دالر است؛ اما حاجیان اهل تشیع پنجاه دالر اضافه از این مقدار پول پرداخت می‌کنند.

سرپرست وزارت ارشاد، حج و اوقاف همچنان گفت که شرکت‌های هوایی آریانا افغان و شرکت کام ایر مسئول انتقال و برگشت حجاج افغانستان در سال ‌روان اند.

این در حالیست که سال گذشته نیز سی هزار تن از افغانستان برای مراسم حج به عربستان سعودی رفته بود.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv