سید ابراهیم رییسی رییس جمهوری ایران در راهپیمایی ۲۲ دلو که به مناسبت چهل و پنجمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می شود، شرکت کرد. آقای رئیسی این راهپیمایی را متفاوت از سال‌های قبل دانسته و می‌گوید که حضور جوانان و نوجوان بر شکوه این مراسم افزوده‌است. راهپیمایی ۲۲ دلو در سراسر ایران به مناسبت […]

سید ابراهیم رییسی رییس جمهوری ایران در راهپیمایی ۲۲ دلو که به مناسبت چهل و پنجمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می شود، شرکت کرد. آقای رئیسی این راهپیمایی را متفاوت از سال‌های قبل دانسته و می‌گوید که حضور جوانان و نوجوان بر شکوه این مراسم افزوده‌است.

راهپیمایی ۲۲ دلو در سراسر ایران به مناسبت چهل‌وپنجمین سال‌روز پیروزی انقلاب اسلامی ایران آغا شد. شهروندان ایران از مسیر‌های مختلف به سمت میدان آزادی راهپیمایی کردند. سید ابراهیم رئیسی رئیس‌جمهوری ایران که در این راهپیمایی شرکت کرده این راهپیمایی را متفاوت از سال‌های قبل دانسته و می‌گوید که حضور جوانان و نوجوان بر شکوه این مراسم افزوده‌است.

راهپیمایی ۲۲ دلو در ایران هر ساله هم‌زمان با سالگرد پیروزی انقلاب ۱۳۵۷ ایران، برگزار می‌شود. در این روز طرفداران حکومت جمهوری اسلامی به خیابان‌ها و میدان‌های بزرگ شهر می‌آیند و راهپیمایی می‌کنند.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv