سخنگوی شاخه نظامی جنبش جهاد با تأکید بر مبارزه جدی علیه نیروهای رژیم اسرائیل در نوار غزه، می‌گوید که اسیران اسرائیلی تنها با تصمیم نیروهای مقاومت آزاد می‌شوند. وی تأکید کرد که نظامیان رژیم اسرائیل از رویارویی با مقاومت‎گران واهمه دارند. ابوحمزه سخنگوی شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین تأکید کرد که تهدیدهای بنیامین نتانیاهو […]

سخنگوی شاخه نظامی جنبش جهاد با تأکید بر مبارزه جدی علیه نیروهای رژیم اسرائیل در نوار غزه، می‌گوید که اسیران اسرائیلی تنها با تصمیم نیروهای مقاومت آزاد می‌شوند. وی تأکید کرد که نظامیان رژیم اسرائیل از رویارویی با مقاومت‎گران واهمه دارند.

ابوحمزه سخنگوی شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین تأکید کرد که تهدیدهای بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم اسرائیل درباره ادامه جنگ، هیچ سودی نخواهد داشت. ابوحمزه به سران اسرائیل و خانواده اسیران هم گفت که فقط با تصمیم مقاومت فلسطین است که این اسیران آزاد خواهند شد: «ما به دشمن اطمینان می‌دهیم که اگر سنگ‌ریزه‌های غزه را جست‌وجو کند، اسیرانش جز با تصمیم مقاومت بازنخواهند گشت. ایده پیروزی صهیونیست‌ها بر نیروهای مقاومت در نوار غزه کم‌رنگ شده‌است».

وی تأکید نیروهای مقاومت در تمام محورهای جنگ، در حال مقابله با نیروهای اسرائیل اند و چندین عملیات را هم انجام داده‌اند: «رزمندگان به مقابله با ماشین ظلم اسرائیل در تمامی جبهه‌های نوار غزه و با توجه به تجاوزات مستمر علیه مردم فلسطین با بمباران وحشیانه، ادامه می‌دهند. ما همچنان بر عهد و پیمان خود با مردم صبور، قوی، سرسخت، عزیز و سخاوت‌مند ایستاده‌ایم».

وی در بخشی از سخنانش از بی‌توجهی کشورهای عربی به مسأله فلسطین انتقاد کرد و درباره ارتش صهیونیستی نیز به کنایه به نتانیاهو گفت که ارتش شما از رویارویی با مقاومت ترس دارد: «نتانیاهو! این چه ارتشی است که می‌خواهی با آن بجنگی؟. این ارتش از رویارویی با مردان و جنگیدن با آنان واهمه دارد. سران کشورهای اسلامی در روز نمایش بزرگ به خدا چه می‌گویید، ما روزه می‌گرفتیم و نماز می‌خواندیم و از حمایت از فلسطین غافل می شدیم.»

این در حالی‌است که شورای امنیت سازمان ملل متحد با ابراز نگرانی از شرایط وخیم در غزه، از همه طرف‌های درگیر خواست تا با هماهنگ‌کننده کمک‌های بشردوستانه سازمان ملل برای غزه همکاری کنند.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv