همزمان با حملات هوایی رژیم اسرائیل بر نوار غزه، زیاد النخاله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین باردیگر این حملات را جنایت ضد بشری و انسانی خواند. در همین حال، یک عضو دموکرات مجلس نمایندگان امریکا از جنایت‌های رژیم اسرائیل در نوار غزه انتقاد کرد. روز یک‌صد و هشتاد‌و‌چهارمین روز از عملیات طوفان‌الاقصی، نیروهای رژیم اسرائیل […]

همزمان با حملات هوایی رژیم اسرائیل بر نوار غزه، زیاد النخاله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین باردیگر این حملات را جنایت ضد بشری و انسانی خواند. در همین حال، یک عضو دموکرات مجلس نمایندگان امریکا از جنایت‌های رژیم اسرائیل در نوار غزه انتقاد کرد.

روز یک‌صد و هشتاد‌و‌چهارمین روز از عملیات طوفان‌الاقصی، نیروهای رژیم اسرائیل بر مناطق مختلف از نوار غزه حمله کردند. همچنان ارتش رژیم اسرائیل تأیید کرد که ۴ تن از نظامیانش از جمله یک افسر در درگیری‌های روز (شنبه، ۱۸ حمل) در نوار غزه کشته شده و ۷ تن دیگر زخمی شده‌اند. این در حالیست که جنبش حماس اعلام کرده بود که ۱۲ تن از نظامیان رژیم اسرائیل را به هلاکت رسانده‌است.

در همین حال، زیاد النخاله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین با حضور در راهپیمایی روز قدس، بر وحدت جبهه‌های مقاومت تأکید کرد. وی همچنان تأکید می‌کند که رژیم اسرائیل سر انجام در غزه شکست خواهد خورد: «بر وحدت جبهه‌های مقاومت و میادین آن، از عراق تا یمن، لبنان، فلسطین و سوریه تأکید داریم. همه این جبهه‌ها امروز برای مقابله با دشمن صهیونیست وحدت دارند و ان شاء‌الله در این جبهه‌ها با مقاومت رزمندگان غزه و فداکاری‌های ملت فلسطین و حمایت همه جبهه‌های مقاومت از مردم فلسطین، بر اسرائیل پیروز خواهیم شد».

در همین حال، جیسون کرو عضو دموکرات مجلس نمایندگان امریکا از جنایت‌های رژیم اسرائیل در نوار غزه انتقاد کرد و خواستار توقف حمایت واشنگتن از تهاجم نظامی این رژیم به غزه شد: «از فاجعه انسانی وحشتناک در غزه از جمله قتل امدادگران بین‌المللی وحشت‌زده شدم. نمی‌توانم از راهبرد نظامی فعلی اسرائیل حمایت یا چشم‌پوشی کنم. اسرائیل حق دفاع از خود دارد اما این راهش نیست. قحطی گسترده و تلفات غیرنظامیان هزینه‌های اجتناب‌ناپذیر جنگ نیست.

این در حالیست که وزارت صحت غزه اعلام کرده‌است که حملات رژیم اسرائیل بر غزه تا حالا ۳۳ هزار و ۱۳۷ فلسطینی که بیشتر آنان زنان و کودکان اند، جان باخته‌اند.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv