اسامه حمدان از رهبران جنبش حماس، باردیگر امریکا را متهم کرد که با حمایت از رژیم اسرائیل مسؤل تمام درگیری‌ها در منطقه است. آقای حمدان همچنان تأکید کرد هر کسی به روی رژیم اسرائیل سرمایه‌گذاری کرده، بازنده است. وی باردیگر بر مبارزه جدی علیه نیروهای این رژیم تأکید کرد و گفت که هرگونه عادی‌سازی روابط […]

اسامه حمدان از رهبران جنبش حماس، باردیگر امریکا را متهم کرد که با حمایت از رژیم اسرائیل مسؤل تمام درگیری‌ها در منطقه است. آقای حمدان همچنان تأکید کرد هر کسی به روی رژیم اسرائیل سرمایه‌گذاری کرده، بازنده است. وی باردیگر بر مبارزه جدی علیه نیروهای این رژیم تأکید کرد و گفت که هرگونه عادی‌سازی روابط با رژیم اسرائیل، خیانت به ملت و مقاومت فلسطین است.

دریک‌صدوبیست‌وهفتمین روز از طوفان‌الاقصی، نیروهای رژیم اسرائیل مناطقی را در شهر رفح در جنوب نوار غزه بمباران کرد. براساس گزارش رسانه‌ها، در پی این بمباران ۱۸ فلسطینی دیگر به شهادت رسیدند و ده‌ها تن دیگر زخم برداشته‌اند. این حملات در دو محله «الجنینه» و «النصر» در رفح واقع در جنوب نوار غزه رخ داده‌است. همچنان نیروهای رژیم اسرائیل اردوگاه «النصیرات» در مرکز نوار غزه را نیز هدف قرار قرار داده‌اند.

درهمین حال، اسامه حمدان از رهبران جنبش مقاومت اسلامی فلسطین- حماس تأکید کرد که امریکا مسئول همه درگیری‌ها نه تنها در غزه؛ بلکه در کل منطقه است. اسامه گفت هرکسی به روی رژیم اسرائیل سرمایه‌گذاری کرده، بازنده است: «رژیم صهیونیستی هیچ آینده‌ای در منطقه ندارد و هر کسی که بر روی رژیم صهیونیستی سرمایه‌گذاری کرده و آینده‌اش را با آن مرتبط کرده، بازنده است. امریکا مسئول همه درگیری‌ها در کل منطقه و نه فقط غزه است».

این عضو رهبری جنبش حماس در بخشی از سخنانش تأکید کرد که هرگونه عادی‌سازی روابط با رژیم اسرائیل در هر مرحله‌ای خیانت به ملت و مقاومت فلسطین است: «محور مقاومت با حمایت از ملت فلسطین و مقاومت در نوار غزه دستاورد بزرگی کسب کرد. هرگونه عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی در هر مرحله‌ای خیانت به ملت و مقاومت فلسطین است».

اسامه حمدان خاطرنشان کرد که مقاومت در نبرد طوفان‌الاقصی پیروزی‌های بزرگی به دست آورده‌است و محور مقاومت با هماهنگی کامل در حال همکاری هستند: «پس از این نبرد، مردم فلسطین حق دارد رهبری برای خود انتخاب کنند که به‌خوبی از ظرفیت‌های ملت و مقاومت فلسطین بهره ببرد. عملیات آزادسازی فلسطینی با نبرد طوفان‌الاقصی آغاز شده‌است و هیچ سازشی درباره طرح مقاومت وجود ندارد».

این در حالی‌است که وزارت بهداشت فلسطین در غزه اعلام کرده‌است که آمار شهدای نوار غزه از تاریخ هفتم اکتبر گذشته تاکنون نزدیک به ۲۸ هزار تن رسیده و بیش از ۶۷ هزار تن دیگر در این مدت زخمی شده‌اند. به گفته‌ وزارت بهداشت غزه، تعدادی از قربانیان فلسطینی همچنان در زیر آوار‌ها و جاده‌ها هستند و رژیم اسرائیل به نیرو‌های امداد و نجات غزه اجازه دسترسی به آنانرا نمی‌دهد.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv