در ادامه‌ی واکنش‌های جهانی به حملات هوایی رژیم اسرائیل بر غزه، حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه ایران بار دیگر این حملات را جنایت علیه بشریت خواند. وزیر امور خارجه ایران می‌گوید که کشتار جمعی، نسل‌کشی و جنایت‌های جنگ غزه، غیرقابل اغماض است و این جنایت‌ها باید متوقف و کمک‌های بشری وارد غزه شود. با […]

در ادامه‌ی واکنش‌های جهانی به حملات هوایی رژیم اسرائیل بر غزه، حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه ایران بار دیگر این حملات را جنایت علیه بشریت خواند. وزیر امور خارجه ایران می‌گوید که کشتار جمعی، نسل‌کشی و جنایت‌های جنگ غزه، غیرقابل اغماض است و این جنایت‌ها باید متوقف و کمک‌های بشری وارد غزه شود.

با گذشت ۴۴ روز از تجاوز رژیم اسرائیل و بمباران مناطق مختلف نوار غزه، رسانه‌های فلسطینی از شهید و زخمی شدن شمار دیگری از ساکنان این منطقه خبر دادند. براساس گزارش‌ها، درگیری‌‌های شدیدی میان رزمندگان مقاومت و نظامیان رژیم اسرائیل در محله شیخ رضوان در شمال نوار غزه جریان دارد.

در همین حال، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه ایران بار دیگر این حملات را جنایت علیه بشریت خواند. ویر امور خارجه ایران می‌گوید که در نشستی در مرکز اقدامات بشردوستانه در ژنف که با حضور بیست سازمان بشردوستانه پشت درهای بسته برگزار شد، شرکت کنندگان جنایت‌ها علیه مردم غزه را محکوم کردند.

وزیر امور خارجه ایران کشتار جمعی، نسل‌کشی و جنایت‌های جنگ غزه غیرقابل اغماض خواند و تأکید کرد که این جنایت‎ها باید متوقف و کمک‌های بشری وارد غزه شود.

همچنان، سردار حسین سلامی فرمانده‌کل سپاه پاسداران ایران می‌گوید که غزه در مسیر پیروزی و مقاومت فلسطین در برابر تجاوز رژیم اسرائیل پیروز خواهد شد. وی تأکید می‌کند که عملیات طوفان‌الاقصی درهم‌ شکننده‌ی تمام امید، آرامش و اقتدار رژیم اسرائیل و حامیان این رژیم به‌ویژه امریکا خواهد بود.

این در حالی‌است که براساس آمار وزارت صحت فلسطین از آغاز درگیری‌ها و حملات هوایی رژیم اسرائیل بر غزه، بیش از ۱۲ هزار تن به شهادت رسیده‌اند که در میان شهدا زنان و کودکان زیادی نیز شامل اند. همچنان ۳۲ هزار شهروند فلسطین طی این مدت زخمی شدند.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv