پولیس پاکستان امروز (پنج‌شنبه ۲ حمل) اعلام کرد که در جریان انفجار یک موتر انتحاری مملو از مواد منجره در نزدیکی موتر نیروهای امنیتی در منطقه شمال غرب این کشور دست‌کم ۲۴ چهار تن کشته و زخمی شدند. این انفجار در منطقه دره اسماعیل خان واقع در ولایت خیبر پختونخوا و حین تردد موتر حامل […]

پولیس پاکستان امروز (پنج‌شنبه ۲ حمل) اعلام کرد که در جریان انفجار یک موتر انتحاری مملو از مواد منجره در نزدیکی موتر نیروهای امنیتی در منطقه شمال غرب این کشور دست‌کم ۲۴ چهار تن کشته و زخمی شدند.

این انفجار در منطقه دره اسماعیل خان واقع در ولایت خیبر پختونخوا و حین تردد موتر حامل نیروهای مسلح پاکستان از منطقه‌ای به منطقه‌ دیگر رخ داد.

یک افسر ارشد پولیس پاکستان گفت:«در جریان این انفجار انتحاری، دست‌کم دو تن کشته و ۲۲ تن دیگر زخمی شدند. گمان می‌رود دو فرد متوفی از نیروهای مسلح پاکستان (ارتش) باشند». با این حال، این مسأله هنوز تائید نشده‌است.

زخمی‌شدگان به نزدیک‌ترین بیمارستان منتقل شدند و جاده اصلی این منطقه برای هرگونه ترددی، بسته شده‌است. یک عضو گروه خنثی‌سازی مهمات گفت که حجم زیادی مواد انفجاری برای این عملیات انتحاری جاسازی شده بود.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv