در دومین بازی شب نخست از هفته دوم دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، شب گذشته (سه‌شنبه، ۲۲ حوت) تیم‌های فوتبال آرسنال و پورتو در ورزشگاه امارات لندن برابر یکدیگر صف‌آرایی کردند که این بازی پس از برتری یک بر صفر آرسنال در وقت‌های معمول و اضافی و با توجه پیروزی […]

در دومین بازی شب نخست از هفته دوم دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، شب گذشته (سه‌شنبه، ۲۲ حوت) تیم‌های فوتبال آرسنال و پورتو در ورزشگاه امارات لندن برابر یکدیگر صف‌آرایی کردند که این بازی پس از برتری یک بر صفر آرسنال در وقت‌های معمول و اضافی و با توجه پیروزی یک بر صفر پورتو در بازی رفت به تساوی یک – یک انجامید و ضیافت پنالتی‌ها تیم پیروز میدان را مشخص کرد که ضربات پنالتی با برتری ۴ بر ۲ آرسنالی‌ها و صعود آنها به مرحله یک چهارم نهایی همراه شد.

لئاندرو تروسار در دقیقه ۴۱ توپچی‌‌ها را پیش انداخت. این نتیجه تا پایان ۹۰ دقیقه پابرجا ماند تا با تکرار نتیجه بازی رفت، نبرد دو تیم به وقت‌های اضافه کشیده شود، اما در آنجا هم توپی از خط دروازه‌ها عبور نکرد تا پنالتی‌ها تعیین‌کننده تیم برنده باشد.

در ضیافت پنالتی‌ها داوید رایا دروازه‌بان آرسنال با دفع دو ضربه پنالتی حریف، باعث پیروزی میزبان انگلیسی و پایان کار پورتو در فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا شد.

در آخرین شب از بازی‌های مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، امشب دو دیدار دیگر برگزار می‌شود که در یکی از آنها دورتموند میزبان آیندهوون خواهد بود و در دیگری اتلتیکومادرید از اینتر پذیرایی می‌‌کند.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv