شاگردان دیه‌گو سیمئونه با کسب یک پیروزی خانگی برابر والنسیا، از یکی از رقبای اصلی خود در جدول رده‌بندی لالیگا سبقت گرفتند. دیدارهای روز سوم از هفته بیست‌و‌دوم لالیگا، شب گذشته (یکشنبه) با انجام چهار مسابقه به پایان رسید که در آخرین و مهمترین آنها تیم فوتبال اتلتیکومادرید در ورزشگاه خانگی‌‌اش متروپولیتانو میهمان خود والنسیا […]

شاگردان دیه‌گو سیمئونه با کسب یک پیروزی خانگی برابر والنسیا، از یکی از رقبای اصلی خود در جدول رده‌بندی لالیگا سبقت گرفتند.

دیدارهای روز سوم از هفته بیست‌و‌دوم لالیگا، شب گذشته (یکشنبه) با انجام چهار مسابقه به پایان رسید که در آخرین و مهمترین آنها تیم فوتبال اتلتیکومادرید در ورزشگاه خانگی‌‌اش متروپولیتانو میهمان خود والنسیا را با نتیجه ۲ بر صفر از پیش رو برداشت.

ساموئل لینو در دقیقه ۵+۴۵ و ممفیس دپای در دقیقه ۵۷ گل‌های روخی بلانکو را در این بازی به ثمر رساندند تا روند پیروزی‌های این تیم ادامه پیدا کند.

شاگردان دیه‌گو سیمئونه با کسب چهاردهمین پیروزی‌ در بیست‌و‌یکمین بازی‌شان در این فصل لالیگا، ۴۴ امتیازی شدند و به لطف تفاضل بهتر نسبت به بارسلونا، جای رقیب بحران‌زده خود را در جدول رده‌بندی گرفتند.

والنسیا اما با قبول هشتمین باختش در این فصل لالیگا، با ۳۲ امتیاز از ۲۲ بازی در رده هشتم جدول باقی ماند.

پیش از این بازی اما سه دیدار دیگر برگزار شده بود که مهمترین آنها پیروزی یک بر صفر شگفتی‌ساز فصل یعنی جیرونا در خانه سلتاویگو بود که باعث بازگشت آن به صدر جدول با ۵۵ امتیاز – البته با یک بازی بیشتر نسبت به رئال مادرید ۵۴ امتیازی  شد.

در دیگر بازی‌ها نبرد خانگی کادیس با بیلبائو گلی در بر نداشت و مصاف سویا و اوساسونا در آندلس هم با تساوی یک – یک همراه بود.هفته بیست‌و‌دوم لالیگا، امشب با مصاف خانگی ختافه مقابل گرانادا به پایان می‌رسد.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv