در آخرین بازی از هفته بیست‌و‌یکم لالیگای اسپانیا در فصل ۲۴-۲۰۲۳، شب گذشته، تیم فوتبال اتلتیکومادرید در خانه گرانادا به میدان رفت و حریف سرسخت خود را که یک نیمه توانسته بود دروازه‌اش را بسته نگه دارد، با نتیجه یک بر صفر شکست داد. تنها گل این بازی را آلوارو موراتا در دقیقه ۵۵ با […]

در آخرین بازی از هفته بیست‌و‌یکم لالیگای اسپانیا در فصل ۲۴-۲۰۲۳، شب گذشته، تیم فوتبال اتلتیکومادرید در خانه گرانادا به میدان رفت و حریف سرسخت خود را که یک نیمه توانسته بود دروازه‌اش را بسته نگه دارد، با نتیجه یک بر صفر شکست داد.

تنها گل این بازی را آلوارو موراتا در دقیقه ۵۵ با پاسی از آنتوان گریزمان به ثمر رساند. روخی بلانکو در دقیقه ۶۲ بازی توسط سائول نیگس یک گل دیگر هم به ثمر رساند که این بار VAR آن را مردود اعلام کرد.

پیروزی اقتصادی تیم تحت هدایت دیه‌گو سیمئونه که سیزدهمین برد آن در بیستمین بازی‌اش در فصل جاری لالیگا بود، این تیم را ۴۱ امتیازی کرد تا رده چهارم جدول را از اتلتیک بیلبائو پس بگیرد.

پیروزی تیم مادریدی همچون برد شب گذشته رقیب همشهری‌اش رئال، تحت الشعاع تصمیمی بحث‌برانگیز از سوی داور مسابقه مونوئرا مونترو قرار گرفت زمانی که او برخورد توپ با دست خوسه ماریا خیمنس مدافع تیم میهمان هنگام دادن یک پاس روبه عقب با ضربه سر را خطای پنالتی تشخیص نداد.

این در شرایطی است که در جدول رده‌بندی لالیگا، تیم‌های جیرونا با ۵۲ امتیاز از ۲۱ بازی، رئال مادرید با ۵۱ امتیاز از ۲۰ بازی و بارسلونا با ۴۴ امتیاز از ۲۰ بازی رده‌های اول تا سوم را در اختیار دارند.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv