باشگاه لچه دیروز(دوشنبه، ۲۱ حوت) به طور رسمی روبرتو داورسا را به خاطر اتفاقات رخ داده در پایان دیدار روز گذشته با هلاس ورونا در هفته بیست‌وهشتم سری A ایتالیا از سمت سرمربیگری این تیم اخراج کرد. لچه روز گذشته در حالی در خانه خود با نتیجه یک بر صفر مغلوب هلاس ورونا شد که […]

باشگاه لچه دیروز(دوشنبه، ۲۱ حوت) به طور رسمی روبرتو داورسا را به خاطر اتفاقات رخ داده در پایان دیدار روز گذشته با هلاس ورونا در هفته بیست‌وهشتم سری A ایتالیا از سمت سرمربیگری این تیم اخراج کرد.

لچه روز گذشته در حالی در خانه خود با نتیجه یک بر صفر مغلوب هلاس ورونا شد که داورسای ۴۸ ساله پس از سوت پایان بازی در اقدامی غیراخلاقی به سمت توماس هنری مهاجم حریف رفت و با سر ضربه‌ای به صورت او زد.

داورسا که پیش از این هدایت تیم‌های پارما و سامپدوریا را برعهده داشته، در تاریخ ۲۷ ژوئن ۲۰۲۳ بود که هدایت لچه را برعهده گرفت و در این مدت در ۳۰ بازی روی نیمکت این تیم ایتالیایی بود و آمار ۶ برد، ۱۰ تساوی و ۱۴ باخت را از خود برجای گذاشت.

لچه که در پنج بازی اخیرش ۴ شکست و یک تساوی را تجربه کرده، در حال حاضر با ۲۵ امتیاز در رده پانزدهم جدول رده‌بندی سری A ایتالیا قرار دارد و با منطقه سقوط به دسته پایین‌تر تنها یک امتیاز اختلاف دارد و به همین خاطر یکی از کاندیداهای اصلی سقوط به سری B به شمار می‌رود.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv