الهلال در ادامه پیروزی‌های پیاپی خود در لیگ عربستان این بار برابر الخلیج به پیروزی دست پیدا کرد. النصر هم بدون حضور کریستیانو رونالدو (در ترکیب اصلی) و چند ستاره بزرگ خود به‌سختی توانست به پیروزی برسد. هفته بیست و هفتم رقابت‌های لیگ عربستان با انجام ۴ دیدار آغاز شد. در یکی از حساس‌ترین بازی […]

الهلال در ادامه پیروزی‌های پیاپی خود در لیگ عربستان این بار برابر الخلیج به پیروزی دست پیدا کرد. النصر هم بدون حضور کریستیانو رونالدو (در ترکیب اصلی) و چند ستاره بزرگ خود به‌سختی توانست به پیروزی برسد.

هفته بیست و هفتم رقابت‌های لیگ عربستان با انجام ۴ دیدار آغاز شد. در یکی از حساس‌ترین بازی الهلال مهمان الخلیج بود و توانست یک پیروزی دیگر را به دست آورد.

الهلال در ادامه روند پیروزی‌های پیاپی خود این بار با نتیجه چهار بر یک به پیروزی رسید تا یک گام دیگر به کسب عنوان قهرمانی نزدیک‌تر شود. م

الکوم ستاره الهلال در این بازی بود که دو گل به ثمر رساند. الشهری و حمدان دیگر گل‌های الهلال را به ثمر رساندند.

النصر که به کریستیانو رونالدو و چند ستاره سرشناس دیگرش از جمله سادیو مانه و اوتاویو استراحت داده بود به‌سختی و با یک گل برابر ضمک به پیروزی رسید تا فاصله ۱۲ امتیازی خود را با الهلال حفظ کند. تک گل النصر را در این بازی امریک لاپورت در دقیقه ۹۱ به ثمر رساند.

رونالدو در این بازی در ترکیب اصلی تیمش نبود و از دقیقه ۶۶ وارد بازی شد. الاتحاد در ادامه نتایج ناامیدکننده‌اش با کریم بنزما در ورزشگاه خانگی خود برابر الشباب با تساوی بدون گل متوقف شد.

جدال الوحده و الاهلی هم با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv