تیم ملی فوتبال برازیل دیشب در یک دیدار دوستانه ٠-١ انگلستان را شکست داد. برازیل در این دیدار نمایش بهتری داشت و توانست با گل اندریک (٨٠) بازیکن جوانش تماشاگران انگلستانی را در ورزشگاه ویمبلی لندن ساکت کند. اندریک بازیکن ١٧ ساله برازیل به عنوان بازیکن جانشین به بازی آمده بود. دردیگردیدارهای دوستانه تیم ملی […]

تیم ملی فوتبال برازیل دیشب در یک دیدار دوستانه ٠-١ انگلستان را شکست داد. برازیل در این دیدار نمایش بهتری داشت و توانست با گل اندریک (٨٠) بازیکن جوانش تماشاگران انگلستانی را در ورزشگاه ویمبلی لندن ساکت کند.

اندریک بازیکن ١٧ ساله برازیل به عنوان بازیکن جانشین به بازی آمده بود. دردیگردیدارهای دوستانه تیم ملی فوتبال آلمان در ورزشگاه گروپوما شهر لیون مقابل تیم ملی فرانسه به میدان رفت.

در این دیدار آلمان در ثانیه هفتم مسابقه توسط فلوریان ویرتس دروازه فرانسه را باز کرد. در ادامه کای هاورتس (۴٩) گل دوم آلمان را به ثمر رساند تا این تیم در این دیدار پیروز شود.

تیم ملی آلمان در این دیدار نمایش خوبی داشت و توانست فرانسه را در خانه‌اش شکست دهد. فلوریان ویرتس در این دیدار موفق شد یکی از سریع‌ترین گل‌های تاریخ فوتبال ملی آلمان را به ثمر برساند.

گلی که روی پاس تونی کروس به دست آمد تا این بازیکن نیز بازگشت باشکوهی به تیم ملی آلمان داشته باشد. تیم‌های ملی تونس و کرواسی برابر یکدیگر صف‌آرایی کردند که این بازی بدون گل به پایان رسید.

ساحل عاج ۲ – بنین ۲

ایرلند صفر – بلژیک صفر

اسلواکی صفر – اتریش ۲

دانمارک صفر – سوئیس صفر

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv