در ادامه چهاردهمین هفته از رقابت‌های بوندس‌لیگای آلمان، پنج مسابقه برگزار شد که در مهمترین و شاید عجیب‌ترین آنها، تیم فوتبال بایرن مونیخ مدافع عنوان قهرمانی در خانه اینتراخت فرانکفورت با نتیجه ۵ بر یک تن به شکست داد. بایرن مونیخ که با بردن این بازی می‌توانست به صدر جدول برگردد، نه تنها موفق به […]

در ادامه چهاردهمین هفته از رقابت‌های بوندس‌لیگای آلمان، پنج مسابقه برگزار شد که در مهمترین و شاید عجیب‌ترین آنها، تیم فوتبال بایرن مونیخ مدافع عنوان قهرمانی در خانه اینتراخت فرانکفورت با نتیجه ۵ بر یک تن به شکست داد.

بایرن مونیخ که با بردن این بازی می‌توانست به صدر جدول برگردد، نه تنها موفق به انجام این کار نشد بلکه سنگین‌ترین شکست خود در بوندس‌لیگا از ماه نوامبر سال ۲۰۱۹ را متحمل شد. نکته جالب توجه اینکه سنگین‌ترین باخت باواریایی‌ها در بوندس‌لیگا قبل از این بازی هم دقیقاً با همین نتیجه و خارج از خانه مقابل همین حریف رقم خورده بود.

شاگردان توماس توخل در حالی متحمل نخستین باخت‌شان در این فصل از بوندس‌لیگا شدند که در دقیقه ۱۲ دروازه‌شان توسط عمر مارموش باز شد. اریک جونیور در دقیقه ۳۱ دومین گل را برای اینتراخت به ثمر رساند و تنها پنج دقیقه بعد یعنی در دقیقه ۳۶ هوگو لارسن برای سومین بار توپ را وارد دروازه مانوئل نویل کرد.

بایرنی‌ها یک دقیقه به پایان نیمه نخست، توسط جاشوا کیمیش یکی از گل‌های خورده را جبران کردند، اما خیلی طول نکشید که دوباره اختلاف دو تیم به سه گل افزایش یافت. گل چهارم فرانکفورتی‌ها را اریک جونیور در دقیقه ۵۰ زد. حسن ختام پیروزی پرگل تیم میزبان هم گلی بود که آنسگار کناف در دقیقه ۶۰ به ثمر رساند.

با این نتیجه بایرن مونیخ ۳۲ امتیازی ماند و نتوانست صدر جدول را از بایرلورکوزنی که اکنون با تعداد بازی برابر (هر دو تیم ۱۳ بازی انجام داده‌اند) ۳۵ امتیازی است، پس بگیرد. این در حالی است که اشتوتگارت رده سومی هم با ۳۰ امتیاز در تعقیب باواریایی‌ها قرار دارد.

در چهار بازی همزمان نتایج زیر رقم خورد:

هایدنهایم ۳ – دارمشتات ۲

ولفسبورگ صفر – فرایبورگ یک

وردربرمن ۲ – آگزبورگ صفر

یونیون برلین ۳ – مونشن‌گلادباخ یک

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv