تیم فوتبال اینتر با کسب پیروزی در آخرین بازی هفته بیست‌و‌هفتم رقابت‌های سری‌آ ایتالیا، به ثبت یکی از سریع‌ترین قهرمانی‌های تاریخ این رقابت‌ها نزدیک‌تر شد. صدرنشین جدول رده‌بندی سری‌آ شب گذشته (دوشنبه، ۱۴ حوت) در ورزشگاه سن‌سیرو پذیرای جنوا بود و موفق شد حریفش را با نتیجه ۲ بر یک از پیش رو بردارد. گل‌های […]

تیم فوتبال اینتر با کسب پیروزی در آخرین بازی هفته بیست‌و‌هفتم رقابت‌های سری‌آ ایتالیا، به ثبت یکی از سریع‌ترین قهرمانی‌های تاریخ این رقابت‌ها نزدیک‌تر شد.

صدرنشین جدول رده‌بندی سری‌آ شب گذشته (دوشنبه، ۱۴ حوت) در ورزشگاه سن‌سیرو پذیرای جنوا بود و موفق شد حریفش را با نتیجه ۲ بر یک از پیش رو بردارد. گل‌های اینتر را در این بازی ابتدا کریستین اصلانی در دقیقه ۳۰ و سپس الکسیس سانچس در دقیقه ۳۸ (از روی نقطه پنالتی) به ثمر رساندند.

تنها گل جنوا نیز در دقیقه ۵۴ به وسیله یوهان واسکز رقم خورد. با این نتیجه اینتر بیست‌و‌سومین پیروزی‌اش را کسب کرد و ۷۲ امتیازی شد تا فاصله‌اش را با یوونتوس رده دومی که یک روز قبل به ناپولی باخت، به ۱۵ امتیاز افزایش دهد.

به فرض ثابت ماندن این فاصله، اینتر پنج هفته مانده به پایان فصل یعنی در هفته سی‌و‌سوم سری‌آ بیستمین قهرمانی‌اش را کسب خواهد کرد هرچند با روند بی‌ثباتی که یوونتوس و سایر مدعیان لیگ در پیش گرفته‌اند این احتمال وجود دارد که شاگردان سیمونه اینزاگی حتی زودتر ازلیگ آنهم اسکودتوی خود را قطعی کنند.

در جدول رده‌بندی سری‌آ، پس از اینتر، یوونتوس با ۵۷ امتیاز، میلان با ۵۶ امتیاز و بولونیا با ۵۱ امتیاز رده‌های دوم تا چهارم را در اختیار دارند.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv