شاگردان ژاوی هرناندس در دیداری خانگی برابر زیردریایی زرد که در آن خط دفاعی‌شان نمایشی فاجعه‌آمیز داشت، تن به شکست دادند. در ادامه بازی‌های هفته بیست‌و‌دوم لالیگا دیشب تیم فوتبال بارسلونا در ورزشگاه المپیک لوئیس کمپانیس میزبان ویارئال بود که این مسابقه را بانتیجه ۵ بر ۳ باخت. بارسا بازی را ناامید کننده آغاز کرد […]

شاگردان ژاوی هرناندس در دیداری خانگی برابر زیردریایی زرد که در آن خط دفاعی‌شان نمایشی فاجعه‌آمیز داشت، تن به شکست دادند.

در ادامه بازی‌های هفته بیست‌و‌دوم لالیگا دیشب تیم فوتبال بارسلونا در ورزشگاه المپیک لوئیس کمپانیس میزبان ویارئال بود که این مسابقه را بانتیجه ۵ بر ۳ باخت.

بارسا بازی را ناامید کننده آغاز کرد و با وجود کمک VAR برای عقب نیفتادن از حریف در دقیقه ۲۲، چهار دقیقه به پایان نیمه نخست، دروازه‌اش توسط جرارد مورنو باز شد. عملکرد ضعیف شاگردان ژاوی در ابتدا نیمه دوم هم ادامه داشت و این تیم در دقیقه ۵۴ دومین گل را از ایلیاس آخوماچ دریافت کرد.

با این وجود میزبان کاتالان تسلیم نشد و در دقیقه ۶۰ اولین گل خورده را توسط ایلکای گوندوگان جبران کرد.

تنها ۸ دقیقه بعد پدری دومین گل بارسایی‌ها را زد. کامبک کاتالان‌ها در دقیقه ۷۱ با ثبت سومین گل کامل شد و این بار اریک بایی مدافع ویارئال بود که روی ارسال گوندوگان به اشتباه دروازه خودی را باز کرد.

در حالی که به نظر می‌رسید این گل می‌تواند منجر به ثبت چهاردهمین پیروزی‌ کاتالان‌ها شود، ویاررئال با یک ضدحمله سریع در دقیقه ۸۴ توسط گونسالو گدس گل سوم را زد تا دوباره همه چیز به تساوی کشیده شود.

بارسلونا اما حتی نتوانست از یک امتیازی که گرفته بود، محافظت کند؛ چرا که در وقت‌های تلف شده دو گل دیگر خورد که اولین آنها در دقیقه ۹+۹۰ در نتیجه یک اشتباه گروهی عجیب و غریب از مدافعان و دروازه‌بان این تیم رقم خورد که توپ را درست مقابل پای الکساندر سورلوس کاشتند تا او چهارمین گل زیردریایی زرد را بزند.

بارسلونا که دیگر چیزی برای از دست دادن نداشت، سراپا حمله شد تا حداقل از شکست خانگی فرار کند اما لو دادن توپ برایش گران تمام شد و ویارئال با یک ضدحمله برق‌آسای دیگر در دقیقه ۱۲+۹۰ گل پنجمش را هم زد تا یکی از بدترین باخت‌های تیم ژاوی هرناندس در یکی از بدترین نمایش‌های این تیم در فصل جاری به ثبت برسد.

با این نتیجه بارسلونا برای سومین بار در این فصل تن به شکست داد و ۴۴ امتیازی ماند  تا فاصله‌اش با رئال مادرید صدرنشین نسبت به هفته گذشته ۳ امتیاز بیشتر شده و به ۱۰ امتیاز برسد. این در حالیست که جیرونای ۵۲ امتیازی هم در رده دوم قرار دارد.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv