دیدارهای هفته هفدهم لالیگای اسپانیا با پیروزی آسان تیم فوتبال جیرونا مقابل آلاوس و بازگشت این تیم به صدر جدول به پایان رسید. در آخرین بازی هفته هفدهم لالیگا، شب گذشته، تیم فوتبال جیرونا شگفتی‌ساز فصل جاری فوتبال اسپانیا میهمان آلاوس بود و این بازی را با نتیجه قاطع ۳ بر صفر به سود خود […]

دیدارهای هفته هفدهم لالیگای اسپانیا با پیروزی آسان تیم فوتبال جیرونا مقابل آلاوس و بازگشت این تیم به صدر جدول به پایان رسید.

در آخرین بازی هفته هفدهم لالیگا، شب گذشته، تیم فوتبال جیرونا شگفتی‌ساز فصل جاری فوتبال اسپانیا میهمان آلاوس بود و این بازی را با نتیجه قاطع ۳ بر صفر به سود خود به پایان رساند.

شاگردان میگل آنخل سانچس با گلزنی آرتم دووبیک در دقیقه ۲۳ از حریف پیش افتادند و در دقیقه ۴۲ توسط کریستین پورتو دومین گل خود را به ثمر رساندند.

در دقیقه ۵۹ نیز آرتم دووبیک با زدن دومین گل خود، این بار از روی نقطه پنالتی، سبب شد تا میزبان کاتالان با سه گل اختلاف میهمان رده سیزدهمی‌اش را شکست دهد.

به این ترتیب در پایان هفته هفدهم و دو هفته به پایان نیم‌فصل نخست لالیگا، جیرونا با ۴۴ امتیاز صدر جدول را از رئال مادرید ۴۲ امتیازی پس گرفت و این تیم را به رده دوم فرستاد.

بارسلونا هم با ۳۵ امتیاز در رده سوم جدول ایستاده است. پیروزی جیرونا به معنای افزایش فاصله بارسلونا با صدر جدول به ۹ امتیاز شد.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv