سفیدپوشان مادرید از سفرخود به خانه لاس‌پالماس سه امتیاز به دست آوردند. دیدارهای هفته بیست‌و‌دوم لالیگای اسپانیا، دیشب با انجام دو مسابقه پیگیری شد که در مهمترین بازی تیم فوتبال رئال مادرید میزبان خود تیم لاس‌پالماس را با نتیجه ۲ بر یک شکست داد. این نتیجه در حالی رقم خورد که زردپوشان جزایر قناری گل […]

سفیدپوشان مادرید از سفرخود به خانه لاس‌پالماس سه امتیاز به دست آوردند.

دیدارهای هفته بیست‌و‌دوم لالیگای اسپانیا، دیشب با انجام دو مسابقه پیگیری شد که در مهمترین بازی تیم فوتبال رئال مادرید میزبان خود تیم لاس‌پالماس را با نتیجه ۲ بر یک شکست داد.

این نتیجه در حالی رقم خورد که زردپوشان جزایر قناری گل نخست بازی را در دقیقه ۵۳ توسط خاویر مونیوس به ثمر رساندند هرچند برتری آنها تا دقیقه ۶۵ دوام داشت زمانی که وینیسیوس جونیور گل تساوی را برای مادریدی‌ها به ثمر رساند و ۶ دقیقه به پایان وقت‌های معمول مسابقه هم اورلین چوامنی گل دوم میهمان را زد.

با این نتیجه رئال مادرید که یک بازی معوقه هم دارد، ۵۴ امتیاز شد و به صدر جدول برگشت و با ۲ امتیاز بیشتر از جیرونا بالاتر از این تیم قرار گرفت؛ البته جیرونا که اکنون تعداد بازی‌هایش با رئال مادرید برابر است، این فرصت را دارد که در بازی فردای خود برابر سلتاویگو دوباره صدر جدول را تصاحب کند.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv