تیم اسطوره‌های لیورپول و آژاکس در دیداری دوستانه به میزبانی استادیوم آنفیلد مقابل هم قرار گرفتند که این بازی با نتیجه ۴-۲ به سود سرخ ها به پایان رسید. گل‌های اسطوره‌های لیورپول را گرگوری وینیال، سیسه، نبیل ال زهر و فرناندو تورس به ثمر رساندند. گفتنی است اسطوره‌های لیورپول ابتدا ۲-۰ عقب افتاده بودند. در […]

تیم اسطوره‌های لیورپول و آژاکس در دیداری دوستانه به میزبانی استادیوم آنفیلد مقابل هم قرار گرفتند که این بازی با نتیجه ۴-۲ به سود سرخ ها به پایان رسید.

گل‌های اسطوره‌های لیورپول را گرگوری وینیال، سیسه، نبیل ال زهر و فرناندو تورس به ثمر رساندند. گفتنی است اسطوره‌های لیورپول ابتدا ۲-۰ عقب افتاده بودند.

در این بازی اسطوره‌هایی چون فرناندو تورس، استیون جرارد، یرزی دودک، مارتین اسکرتل، گرگوری وینیال، سیسه، نبیل ال زهر، فابیو اورلیو، محمد سیسوکو، رایان بابل، ایگور بیسکان، دنیل آگر، درک کویت و چند تن دیگر برای لیورپول به میدان رفتند.

اسون گوران اریکسون نیز سرمربی اسطوره‌های لیورپول در این دیدار بود. اسطوره‌هایی چون فن در فارت، ادگار دیویدز، دی بوئر، بابل و چند تن دیگر نیز برای آژاکس بازی کردند.

در این دیدار ۶۰۰۰۰ هوادار لیورپول در آنفیلد حضور داشتند و اسون گوران اریکسون را که به آرزوی خود رسید، در ابتدای بازی به شدت تشویق کردند.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv