بازمحمد مبارز ورزشکار شناخته‌شده هنرهای مختلط رزمی افغانستان فردا ٣١ مارچ ٢٠٢۴ در شهر پوکت تایلند مقابل یوهان وان دِهِل از فرانسه مبارزه می‌کند. این مسابقه توسط سازمان M2MMA در کمپ موی‌تای سینبی و در سه راوند پنج دقیقه‌ای برگزار می‌شود. مبارز می‌گوید که ۳ ماه می‌شود که در تیم تایگر موی‌تای تایلند، برای این […]

بازمحمد مبارز ورزشکار شناخته‌شده هنرهای مختلط رزمی افغانستان فردا ٣١ مارچ ٢٠٢۴ در شهر پوکت تایلند مقابل یوهان وان دِهِل از فرانسه مبارزه می‌کند.

این مسابقه توسط سازمان M2MMA در کمپ موی‌تای سینبی و در سه راوند پنج دقیقه‌ای برگزار می‌شود. مبارز می‌گوید که ۳ ماه می‌شود که در تیم تایگر موی‌تای تایلند، برای این مسابقه تمرین کرده‌است.

وی هم‌چنان تأکید کرد که، سبک کار حریفش، موی‌تای و بوکس است و یوهان وان دهل، حریف فرانسوی مبارز نیز شش ریکارد حرفه‌ای در «ام‌ام‌ای» دارد. او چهار برد و شش باخت را تجربه کرده‌است.

مبارز افزود به یاری خداوند به تشویق مردم افغانستان وارد این مبارزه خواهم شد.

باز محمد مبارز دارای هفده ریکارد در مبارزات آزاد است که حاصل آن ۱۱ پیروزی و شش باخت است.

باز محمد مبارز ٣۴ ساله با لقب عقاب افغانستان دارای ١٧٠ سانتی متر قد است و آخرین مبارزه‌اش را طبق اطلاعات سایت تاپولوژی در نهم ماه اپریل ٢٠٢١ و در سازمان SLFC انجام داد و بعد از آن دیگر وارد قفس نشده‌است.

حریف فرانسوی مبارز نیز ٣۶ ساله و دو سال بزرگ‌تر است. او که سبک کارش موی‌تای و بوکس است، آخرین بار در ٢٨ اکتوبر ٢٠٢٣ و در سازمان CFN مسابقه داده‌است.

بنا بر اعلام بازمحمد مبارز، مسابقه او با یوهان وان دهل به‌عنوان رقابت نیمه مرکزی سازمان M2MMA انتخاب شده‌است. مبارز دو سال است که در تایلند زندگی می‌کند و سه ماه می‌شود که در تیم تایگر موی‌تای تایلند، برای این مسابقه تمرین کرده‌است.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv