در آخرین بازی از هفته بیست‌و‌چهارم سری‌آ ایتالیا، شب گذشته (دوشنبه، ۲۳ دلو) تیم فوتبال یوونتوس در ورزشگاه آلیانتس تورین به مصاف اودینزه رفت و این بازی را با نتیجه یک بر صفر به میهمان خود واگذار کرد. لائوتارو جانتی در دقیقه ۲۵ تنها گل این بازی را برای اودینزه به ثمر رساند و پس […]

در آخرین بازی از هفته بیست‌و‌چهارم سری‌آ ایتالیا، شب گذشته (دوشنبه، ۲۳ دلو) تیم فوتبال یوونتوس در ورزشگاه آلیانتس تورین به مصاف اودینزه رفت و این بازی را با نتیجه یک بر صفر به میهمان خود واگذار کرد.

لائوتارو جانتی در دقیقه ۲۵ تنها گل این بازی را برای اودینزه به ثمر رساند و پس از آن بانوی پیر هر چه زد به در بسته خورد تا برای اولین بار در این فصل تن به شکستی خانگی دهد.

سومین باخت بیانکونری در این فصل سری A از یک سو باعث شد که این تیم ۵۳ امتیازی بماند و نتواند اختلاف هفت امتیازی‌اش با اینتر صدرنشین را کاهش دهد و از سوی دیگر جایگاهش در رده دوم توسط میلان رده سومی که تنها یک امتیاز کمتر دارد، تهدید شود.

این اولین باخت یوونتوس برابر اودینزه از سال ۲۰۲۰ بود. در جدول رده‌بندی سری A، پس از اینتر ۶۰ امتیازی و یوونتوس ۵۳ امتیازی، میلان با ۵۲ امتیاز و آتالانتا با ۴۲ امتیاز به ترتیب در رده‌های سوم و چهارم قرار دارند.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv