در ادامه بازی‌های هفته بیست‌و‌ششم لیگ دسته اول فوتبال آلمان، دیشب (شنبه، ۲۶ حوت) ۵ بازی همزمان برگزار شد که در مهمترین آنها بایرن مونیخ مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌ها میزبان خود تیم دارمشتات را با نتیجه ۵ بر ۲ در هم کوبید. بایرن مونیخ اگرچه گل اول بازی را در دقیقه ۲۸ از تیم اسکارک […]

در ادامه بازی‌های هفته بیست‌و‌ششم لیگ دسته اول فوتبال آلمان، دیشب (شنبه، ۲۶ حوت) ۵ بازی همزمان برگزار شد که در مهمترین آنها بایرن مونیخ مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌ها میزبان خود تیم دارمشتات را با نتیجه ۵ بر ۲ در هم کوبید.

بایرن مونیخ اگرچه گل اول بازی را در دقیقه ۲۸ از تیم اسکارک دریافت کرد اما در دقیقه توسط جمال موسیالا در دقایق ۳۶ و ۶۴، هریک در دقیقه ۱+۴۵، سرژ گنبری در دقیقه ۷۴ و ماتیس تل در دقیقه ۳+۹۰ گل‌ خورده را پاسخ داد.

دارمشتات در دقیقه ۵+۹۰ به وسیله اسکای ویلهمسون دومین گل را زد تا از سنگینی شکست بکاهد.

شاگردان توماس توخل با این نتیجه نوزدهمین پیروزی خود را کسب کردند و ۶۰ امتیازی شدند تا فاصله خود را با بایرلورکوزن صدرنشین که یک بازی کمتر انجام داده است، موقتاً به ۷ امتیاز کاهش دهند.

همچنین بایرن مونیخ به لطف گل‌هایی که در این بازی زد شمار گل‌های زده خود در فصل جاری را به ۷۸ مورد افزایش داد تا اکنون از نظر تفاضل گل با لورکوزن (هر دو تیم ۴۷+) برابر باشد.

در بازی‌های همزمان، نتایج زیر رقم خورد:

هایدنهایم یک – مونشن‌گلادباخ یک

ماینتس ۲ – بوخوم صفر

یونیون برلین ۲ – وردربرمن یک

ولفسبورگ یک – آگزبورگ ۳

در جدول رده‌بندی مسابقات، پس از لورکوزن ۶۷ امتیازی و بایرن مونیخ ۶۰ امتیازی، اشتوتگارت با ۵۳ امتیاز سوم است و لایپزیگ با ۴۹ امتیاز چهارم است.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv