جالوروسی سومین برد متوالی خود را پس از روی کار آوردن کاپیتان سابقش به‌عنوان سرمربی جشن گرفت. در آخرین بازی از هفته بیست‌و‌دوم رقابت‌های سری A ایتالیا، شب گذشته، تیم فوتبال رم در خانه سالرنیتانا به میدان رفت و این بازی را با نتیجه ۲ بر یک به سود خود به پایان رساند. رم با […]

جالوروسی سومین برد متوالی خود را پس از روی کار آوردن کاپیتان سابقش به‌عنوان سرمربی جشن گرفت.

در آخرین بازی از هفته بیست‌و‌دوم رقابت‌های سری A ایتالیا، شب گذشته، تیم فوتبال رم در خانه سالرنیتانا به میدان رفت و این بازی را با نتیجه ۲ بر یک به سود خود به پایان رساند.

رم با گلزنی پائولو دیبالا در دقیقه ۵۱ از روی نقطه پنالتی پیش افتادند و با گلزنی لورنزو پلگرینی در دقیقه ۶۶ اختلاف را به دو گل افزایش دادند، اما تنها چهار دقیقه بعد گریگوریس کاستانوس یکی از گل‌های خورده را برای سالرنیتانا جبران کرد.

با این حال رم توانست از برتری‌اش محافظت کند و به این ترتیب سومین برد متوالی خود را پس از انتصاب دانیله دروسی به‌عنوان سرمربی جدید و جانشین ژوزه مورینیو (با احتساب پیروزی ۲ بر یک در بازی دوستانه برابر الشباب در عربستان) کسب کرد.

رم با سه امتیاز دهمین پیروزی‌اش، سروسامانی به وضعیت خود در جدول رده‌بندی سری A داد و فعلاً با یک بازی بیشتر نسبت به فیورنتینا (۳۴ امتیازی)، لاتزیو (۳۴ امتیازی)، بولونیا (۳۳ امتیازی) و ناپولی (۳۲ امتیازی) در رده پنجم قرار می‌گیرد.

این در حالی است که تیم‌های اینتر با ۵۴ امتیاز، یوونتوس با ۵۳ امتیاز، میلان با ۴۶ امتیاز و آتالانتا با ۳۶ امتیاز در رده‌های اول تا چهارم جدول قرار دارند.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv