در حساس‌ترین دیدار هفته بیست‌ونهم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر انگلیس (یکشنبه ۱۲ حمل) تیم منچسترسیتی در ورزشگاه اتحاد به استقبال آرسنال رفت. شاگردان مایکل آرتتا در شرایطی مقابل سیتیزن‌ها قرار گرفتند که پیش از این بازی با ۶۴ امتیاز در صدرجدول قرار داشتند و با توجه به پیروزی ٢ به یک لیورپول مقابل برایتون برای […]

در حساس‌ترین دیدار هفته بیست‌ونهم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر انگلیس (یکشنبه ۱۲ حمل) تیم منچسترسیتی در ورزشگاه اتحاد به استقبال آرسنال رفت.

شاگردان مایکل آرتتا در شرایطی مقابل سیتیزن‌ها قرار گرفتند که پیش از این بازی با ۶۴ امتیاز در صدرجدول قرار داشتند و با توجه به پیروزی ٢ به یک لیورپول مقابل برایتون برای ادامه صدرنشینی خود باید پیروز میدان می‌شدند.

در مقابل شاگردان پپ گواردیولا هم که با ۶٣ امتیاز در رده سوم قرار دارند، برای این‌که یکی از رقیبان خود را در مسیر تکرار قهرمانی از پیش رو بردارند به پیروزی در این بازی نیاز داشتند.

سیتیزن‌ها به رغم اینکه در نیمه نخست بازی موقعیت‌های زیادی برای گلزنی داشتند، اما نتوانستند دروازه توپچی‌ها را باز کنند و نیمه نخست بازی بدون گل به پایان رسید.

در نیمه دوم بار‌ها و بار‌ها دو تیم تا باز کردن دروازه یک‌دیگر پیش رفتند؛ اما در پایان این دیدار با نتیجه صفر- صفر پایان یافت تا لیورپول و یورگن کلوپ برنده اصلی این دیدار باشند و صدر جدول را در اختیار بگیرند.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv