مهمترین بازی هفته بیست‌و‌هشتم لیگ برتر فوتبال انگلیس، دیشب (یکشنبه، ۲۰ حوت) در ورزشگاه آنفیلد میان تیم‌های لیورپول و منچسترسیتی برگزار شد که این بازی با تساوی یک – یک به پایان رسید. سیتی که برای خارج کردن صدر جدول از چنگ لیورپول به مرسی‌ساید رفته بود، با گل دقیقه ۲۳ جان استونز از میزبان […]

مهمترین بازی هفته بیست‌و‌هشتم لیگ برتر فوتبال انگلیس، دیشب (یکشنبه، ۲۰ حوت) در ورزشگاه آنفیلد میان تیم‌های لیورپول و منچسترسیتی برگزار شد که این بازی با تساوی یک – یک به پایان رسید. سیتی که برای خارج کردن صدر جدول از چنگ لیورپول به مرسی‌ساید رفته بود، با گل دقیقه ۲۳ جان استونز از میزبان خود پیش افتاد و به لطف همین گل ۴۵ دقیقه نخست را برد.

نیمه دوم بازی اما با برتری لیورپولی‌ها همراه بود و آنها با گلی که الکسیس مک آلیستر در دقیقه ۵۰ از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند، گل خورده را پاسخ دادند که این گل در نهایت منجر به تقسیم امتیازات میان دو تیم شد.

یکی دیگر از مهمترین اتفاقات این بازی مصدومیت ادرسون موارس سنگربان برزیلی تیم فوتبال منچسترسیتی در دقیقه ۵۶ بود.

نتیجه این بازی به منزله تداوم شکست ناپذیری لیورپول برابر من‌سیتی در بازی‌‌های خانگی لیگ برتر بود که در ۲۱ بازی اخیرش مقابل حریف منچستری تنها یک بار باخته است.

این نتیجه بیشتر از همه به سود آرسنال تمام شد که با پیروزی‌ شب گذشته‌اش برابر برنتفورد به صدر جدول صعود کرد و اکنون می‌تواند این رده را حفظ کند.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv