در تنها بازی باقی‌مانده از هفته سی‌ام لالیگای اسپانیا، شب گذشته (دوشنبه، ۱۳ حمل) در ورزشگاه سرامیکا تیم فوتبال ویارئال پذیرای اتلتیکومادرید بود که این بازی با برتری ۲ بر یک میهمان مادریدی همراه شد. روخی‌بلانکو با گلزنی اکسل ویتسل در دقیقه ۹ پیش افتاد، اما برتری‌اش تا دقیقه ۵۰ دوام داشت، چرا که الکساندر […]

در تنها بازی باقی‌مانده از هفته سی‌ام لالیگای اسپانیا، شب گذشته (دوشنبه، ۱۳ حمل) در ورزشگاه سرامیکا تیم فوتبال ویارئال پذیرای اتلتیکومادرید بود که این بازی با برتری ۲ بر یک میهمان مادریدی همراه شد. روخی‌بلانکو با گلزنی اکسل ویتسل در دقیقه ۹ پیش افتاد، اما برتری‌اش تا دقیقه ۵۰ دوام داشت، چرا که الکساندر سورلوس گل تساوی را برای ویارئال به ثمر رساند.

با این حال، سائول نیگس، تعویض طلایی دیه‌گو سیمئونه تنها سه دقیقه پس از ورودش به میدان، در دقیقه ۸۷ دومین گل را برای اتلتیکومادرید به ثمر رساند تا تیمش در این بازی امتیازی از دست ندهد.

با این نتیجه، اتلتیکومادرید از اتلتیک بیلبائویی که یکشنبه شب به رئال مادرید باخت سبقت گرفت و به رده چهارم جدول لالیگا برگشت تا شانس خود را برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان فصل آینده افزایش دهد.

این در حالی‌است که رئال مادرید ۷۵ امتیازی، بارسلونای ۶۷ امتیازی و جیرونای ۶۵ امتیازی، به ترتیب در رده‌های اول تا سوم جدول و بالاتر از شاگردان سیمئونه قرار دارند.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv