در آخرین بازی شب سوم از هفته پانزدهم سری A ایتالیا، شب گذشته در ورزشگاه المپیکو شهر رم، تیم فوتبال رم میزبان فیورنتینا بود که این بازی پربرخورد و پرحادثه با تساوی یک – یک خاتمه یافت. در این بازی ابتدا روملو لوکاکو در دقیقه ۵ دروازه فیورنتینا را باز کرد. این گل اما شاید […]

در آخرین بازی شب سوم از هفته پانزدهم سری A ایتالیا، شب گذشته در ورزشگاه المپیکو شهر رم، تیم فوتبال رم میزبان فیورنتینا بود که این بازی پربرخورد و پرحادثه با تساوی یک – یک خاتمه یافت. در این بازی ابتدا روملو لوکاکو در دقیقه ۵ دروازه فیورنتینا را باز کرد.

این گل اما شاید تنها اتفاق مثبتی بود که در طول بازی برای میزبان رخ داد، چرا که از دقیقه ۲۵ با مصدومیت پائولو دیبالا که جای خود را به سردار آزمون داد، اوضاع برای جالوروسی کاملاً فرق کرد. آزمون که برای پر کردن جای دیبالا به میدان رفته بود خود نیز به سرنوشت هم‌تیمی آرژانتینی‌اش دچار و در دقیقه ۶۲ مجبور به ترک میدان شد تا استفان الشعراوی جانشین او شود.

دردسرهای رم دو دقیقه بعد ادامه پیدا کرد زمانی که هافبک این تیم نیکولا زالووسکی دومین کارت زردش را گرفت و اخراج شد. این هم اما پایان داستان تلخ مورینیو و تیمش نبود، چرا که دو دقیقه بعد یعنی در شصت‌و‌ششمین دقیقه مسابقه، فیورنتینا سرانجام به هدفش رسید و با ضربه سر لوکاس مارتینس کوارتا گل تساوی را زد.

تصور می‌شد این گل اوج اتفاقات بدی باشد که رم می‌تواند در این مسابقه تجربه کند، اما اینطور نبود چرا که روملو لوکاکو، همان کسی که گلش باعث پیش افتادن تیمش شده بود، در دقیقه ۸۷ با یک تکل بسیار خطرناک و هدف گرفتن ساق پای بازیکن حریف مستقیماً از داور کارت سرخ گرفت و با اخراجش رم را ۹ نفره کرد. این اتفاق دقایق پایانی مسابقه را برای رم عذاب‌آورتر از قبل کرد، اما در نهایت جالوروسی با چنگ و دندان توانست از یک امتیازش محافظت کند.

با این تساوی، رم حداقل توانست فاصله خود را با میلان رده سومی به چهار امتیاز کاهش دهد. رمی‌ها اکنون با ۲۵ امتیاز در رده چهارم جدول سری A قرار دارند. این در شرایطی است که تیم‌های اینتر با ۳۸، یوونتوس با ۳۶ و میلان با ۲۹ امتیاز اول تا سوم هستند.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv