فدراسیون تکواندوی کشور می‌گوید که محسن رضایی و حکمت‌الله زین، دو تکواندوکار کشور در رقابت‌های بین‌المللی تکواندو «فجیره» در امارات متحده عربی، به مدال‌ برنز دست یافته‌اند. به گفته‌ این فدراسیون، در این رقابت‌ها یک هزار و ۸۹۷ ورزشکار از ۴۵ کشور جهان اشتراک کرده‌ بودند. این فدراسیون می‌گوید، محسن رضایی، حریفان خود از قزاقستان، […]

فدراسیون تکواندوی کشور می‌گوید که محسن رضایی و حکمت‌الله زین، دو تکواندوکار کشور در رقابت‌های بین‌المللی تکواندو «فجیره» در امارات متحده عربی، به مدال‌ برنز دست یافته‌اند.

به گفته‌ این فدراسیون، در این رقابت‌ها یک هزار و ۸۹۷ ورزشکار از ۴۵ کشور جهان اشتراک کرده‌ بودند.

این فدراسیون می‌گوید، محسن رضایی، حریفان خود از قزاقستان، امارات متحده عربی و فلسطین را شکست داده‌است؛ اما در نیمه‌نهایی از مهدی حاج موسایی، ورزشکار ایرانی شکست خورد و به مدال برنز دست یافت.

همچنان حکمت‌الله زین، نیز ۳ حریف خود از قزاقستان، تیم مهاجرین فدراسیون جهانی تکواندو و اردن را شکست داد؛ اما در نیمه‌نهایی از تکواندوکار ازبیکستان شکست خورد و مدال برونز را به دست آورد.

فدراسیون تکواندوی کشور تأکید می‌کند که قرار است تیم افغانستان در هفدهم ماه مارچ رهسپار چین شود تا در کسب سهمیه بازی‌های المپیک در قاره آسیا حضور داشته باشد.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv