در ادامه دیدارهای هفته بیست‌وپنجم بوندس‌لیگای آلمان، دیشب (شنبه، ۱۹ حوت) ۴ بازی همزمان برگزار شد که در مهم‌ترین و پرگل‌ترین آنها تیم فوتبال بایرن مونیخ حریفش ماینتس، تیم ماقبل آخر جدول رده‌بندی را با نتیجه پرگل ۸ بر یک در هم کوبید. برای ثبت هژدهمین پیروزی فصل باواریایی‌ها که فاصله آنها را با بایرلورکوزن […]

در ادامه دیدارهای هفته بیست‌وپنجم بوندس‌لیگای آلمان، دیشب (شنبه، ۱۹ حوت) ۴ بازی همزمان برگزار شد که در مهم‌ترین و پرگل‌ترین آنها تیم فوتبال بایرن مونیخ حریفش ماینتس، تیم ماقبل آخر جدول رده‌بندی را با نتیجه پرگل ۸ بر یک در هم کوبید.

برای ثبت هژدهمین پیروزی فصل باواریایی‌ها که فاصله آنها را با بایرلورکوزن صدرنشین موقتاً به ۷ امتیاز کاهش می‌دهد، هر کین مهاجم انگلیسی این تیم هت‌تریک کرد. او در دقایق ۱۳، ۷+۴۵ و ۷۰ گل‌های خود را به ثمر رساند.

لئون گورتسکا دو بار در دقایق ۲۰ و ۲+۹۰، توماس مولر در دقیقه ۴۷، جمال موسیالا در دقیقه ۶۱ و سرژ گنبری در دقیقه ۷۰ سایر گل‌های تیم تحت هدایت توماس توخل را به ثمر رساندند.

تنها گل حریف را هم ندیم امیری در دقیقه ۳۱ زد. این قاطعانه‌ترین پیروزی باواریایی‌ها از ابتدای فصل تا کنون و هفتمین برد خانگی متوالی آنها برابر ماینتس بود، ماینتسی که با ۱۶ امتیاز در جدول رده‌بندی تنها بالاتر از دارمشتات ۱۳ امتیازی قرار دارد.

در دیگر دیدار تیم فوتبال دورتموند موفق شد میزبان خود وردربرمن را با نتیجه ۲ بر یک شکست دهد.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv