در دومین دیدار معوقه از هفته بیست‌و‌یکم سری‌آ ایتالیا، شب گذشته (چهارشنبه، ۹ حوت) تیم فوتبال اینتر در ورزشگاه سن‌سیرو میزبان آتالانتا بود و این بازی را به آسانی و با نتیجه ۴ بر صفر به سود خود به پایان رساند. متئو دارمیان در دقیقه ۲۶، لائوتارو مارتینس در دقیقه ۱+۴۵، فدریکو دی‌مارکو در دقیقه […]

در دومین دیدار معوقه از هفته بیست‌و‌یکم سری‌آ ایتالیا، شب گذشته (چهارشنبه، ۹ حوت) تیم فوتبال اینتر در ورزشگاه سن‌سیرو میزبان آتالانتا بود و این بازی را به آسانی و با نتیجه ۴ بر صفر به سود خود به پایان رساند.

متئو دارمیان در دقیقه ۲۶، لائوتارو مارتینس در دقیقه ۱+۴۵، فدریکو دی‌مارکو در دقیقه ۵۴ و داویده فراتزی در دقیقه ۷۲ گل‌های اینتر را در این بازی به ثمر رساندند.

پیروزی بیست‌و‌دوم اینتر در فصل جاری سری‌آ، به منزله افزایش فاصله این تیم با یوونتوس رده دومی به ۱۲ امتیاز است و این اختلاف در شرایطی به وجود آمده‌است که ۱۲ هفته به پایان فصل جاری باقی است و بانوی پیر روی کاغذ بازی‌های به مراتب سخت‌تری نسبت به نراتزوری دارد.

در جدول رده‌بندی سری‌آ، پس از اینتر که اکنون ۶۹ امتیازی است، یوونتوس با ۵۷ امتیاز در رده‌ی دوم قرار دارد و بعد از این دو تیم هم میلان با ۵۳ امتیاز و بولونیای ۴۸ امتیازی رده‌های سوم و چهارم را در اختیار دارند.

همچنان در دیداری معوقه از هفته بیست‌و‌یکم سری آ در ورزشگاه ماپی تیم فوتبال ناپولی میهمان ساسولو بود که این بازی با برتری ۶ بر یک ناپلی‌ها خاتمه یافت.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv