زردپوشان وستفالن با یک پیروزی خانگی نوزدهمین هفته بوندس‌لیگا را پشت سر گذاشتند. دیدارهای هفته نوزدهم بوندس‌لیگای آلمان، دیشب (یکشنبه) با برگزاری یک بازی در ورزشگاه سیگنال ایدونال پارک به پایان رسید که این بازی را تیم فوتبال دورتموند با نتیجه ۳ بر یک از میهمانش بوخوم برد. نیکلاس فولکروگ در دقیقه ۷ از روی […]

زردپوشان وستفالن با یک پیروزی خانگی نوزدهمین هفته بوندس‌لیگا را پشت سر گذاشتند.

دیدارهای هفته نوزدهم بوندس‌لیگای آلمان، دیشب (یکشنبه) با برگزاری یک بازی در ورزشگاه سیگنال ایدونال پارک به پایان رسید که این بازی را تیم فوتبال دورتموند با نتیجه ۳ بر یک از میهمانش بوخوم برد.

نیکلاس فولکروگ در دقیقه ۷ از روی نقطه پنالتی گل نخست بازی را برای دورتموندی‌ها زد اما درست در آخرین دقیقه نیمه نخست، هم‌تیمی او نیکو اشلوتربک به اشتباه دروازه خودی را باز کرد تا همه چیز مساوی شود.

فولکروگ اما اشتباه هم‌تیمی‌اش را جبران و در دقیقه ۷۲ برای دومین بار دروازه حریف رده چهاردهمی را باز کرد.

او در دقیقه نخست وقت‌های تلف شده نیمه دوم سومین گلش را هم از روی نقطه پنالتی زد تا با ثبت هت‌تریک، خیال هواداران دورتموند را از بابت کسب دهمین پیروزی فصل آسوده کند.

با این نتیجه دورتموند ۳۶ امتیازی شد و با یک پله صعود در جدول رده‌بندی بوندس‌لیگا، بالاتر از لایپزیگ در پله چهارم قرار گرفت.

این در حالیست که در جدول رده‌بندی مسابقات تیم‌های بایرلورکوزن با ۴۹، بایرن مونیخ با ۴۷ و اشتوتگارت با ۳۷ امتیاز رده‌های اول تا سوم را در اختیار دارند.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv