دیدارهای دوستانه فوتبال ملی شب گذشته (یکشنبه، ۰۵ حمل ) با برگزاری یک بازی در شهر نیوجرسی امریکا پیگیری شد که در این بازی تیم ملی ایتالیا موفق شد حریف خود اکوادور را با نتیجه ۲ بر صفر از پیش رو بردارد. ایتالیایی‌ها که چند روز قبل موفق به شکست ونزوئلا شده بودند، در مصاف […]

دیدارهای دوستانه فوتبال ملی شب گذشته (یکشنبه، ۰۵ حمل ) با برگزاری یک بازی در شهر نیوجرسی امریکا پیگیری شد که در این بازی تیم ملی ایتالیا موفق شد حریف خود اکوادور را با نتیجه ۲ بر صفر از پیش رو بردارد.

ایتالیایی‌ها که چند روز قبل موفق به شکست ونزوئلا شده بودند، در مصاف با دیگر نماینده امریکای لاتین، خیلی زود پیش افتادند، چرا که لورنزو پلگرینی در سومین دقیقه مسابقه دروازه حریف را باز کرد.

برتری شکننده ایتالیایی‌ها در دقیقه چهارم وقت‌های تلف‌شده با ثبت دومین گل این تیم توسط کاپیتان نیکولو بارلا تثبیت شد و به این ترتیب شاگردان لوچانو اسپالتی دومین پیروزی متوالی خود در دیدارهای ملی ماه مارس را کسب کردند.

این هفتمین بازی تیم ملی فوتبال ایتالیا با هدایت اسپالتی بود که چهارمین پیروزی‌اش در آن رقم خورد.

آتزوری پیش از حضور در بازی‌های یورو ۲۰۲۴، تورنمنتی که در مرحله گروهی آن با اسپانیا، آلبانی و کرواسی همگروه است، دو بازی دوستانه دیگر برابر تیم‌های ملی ترکیه و بوسنی و هرزگوین انجام خواهد داد.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv