در ادامه بازی‌‌های هفته بیست‌و‌نهم لالیگای اسپانیا، دیشب (شنبه، ۲۶ حوت) رئال مادرید صدرنشین جدول رده‌بندی مسابقات میهمان تیم اوساسونا بود که این بازی با برتری آسان و قاطع کهکشانی‌ها با نتیجه ۴ بر ۲ خاتمه یافت. رئال مادرید با گلزنی وینیسیوس در دقیقه ۴ از حریف پیش افتاد اما فقط سه دقیقه بعد آنته […]

در ادامه بازی‌‌های هفته بیست‌و‌نهم لالیگای اسپانیا، دیشب (شنبه، ۲۶ حوت) رئال مادرید صدرنشین جدول رده‌بندی مسابقات میهمان تیم اوساسونا بود که این بازی با برتری آسان و قاطع کهکشانی‌ها با نتیجه ۴ بر ۲ خاتمه یافت. رئال مادرید با گلزنی وینیسیوس در دقیقه ۴ از حریف پیش افتاد اما فقط سه دقیقه بعد آنته بودیمیر گل تساوی را برای ارغوانی‌پوشان پامپلونا به ثمر رساند.

دومین گل رئالی‌ها حاصل پیشتازی مدافع اسپانیایی‌ آنها دنیل کارواخال در دقیقه ۱۸ بود که به لطف همین گل نیمه نخست را هم برد.

در نیمه دوم رئال مادرید دو گل دیگر زد که اولی در دقیقه ۶۱ توسط براهیم دیاس و دومی را وینیسیوس در دقیقه ۶۴ زد تا دبل کرده باشد.

یک دقیقه از وقت‌های تلف شده نیمه دوم گذشته بود که اوساسونا به وسیله ایکر مونیوس گل دوم را زد تا صرفاً از سنگینی شکست کاسته باشد.

با این نتیجه رئال مادرید ۷۲ امتیازی شد و فاصله‌اش را با جیرونای رده دومی موقتاً به ۱۰ امتیاز افزایش داد. این در حالیست که تنها ۹ هفته دیگر به پایان فصل جاری لالیگا باقی مانده است.

اوساسونا هم با ۳۶ امتیاز قبلی‌اش در رده دهم جدول باقی ماند. پیش از این مسابقه، مایورکا موفق شده بود میهمانش گرانادا را با نتیجه یک بر صفر از پیش رو بردارد.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv