در چارچوب دیدارهای دومین روز از هفته شانزدهم لالیگا، دیشب دو بازی برگزار شد که در مهمترین آنها رئال مادرید در خانه رئال بتیس به نتیجه‌ای بهتر از تساوی یک – یک دست پیدا نکرد. گل نخست بازی را جود بلینگام ستاره انگلیسی رئالی‌ها در دقیقه ۵۳ به ثمر رساند اما شاگردان مانوئل پیگیرینی در […]

در چارچوب دیدارهای دومین روز از هفته شانزدهم لالیگا، دیشب دو بازی برگزار شد که در مهمترین آنها رئال مادرید در خانه رئال بتیس به نتیجه‌ای بهتر از تساوی یک – یک دست پیدا نکرد.

گل نخست بازی را جود بلینگام ستاره انگلیسی رئالی‌ها در دقیقه ۵۳ به ثمر رساند اما شاگردان مانوئل پیگیرینی در دقیقه ۶۶ با گلزنی آیتور رویبال کار را به تساوی کشاندند. رئال مادرید با این نتیجه ۳۹ امتیازی شد و اگرچه فعلاً صدرنشین باقی می‌ماند اما اختلافش با جیرونای رده دومی که با یک بازی کمتر، ۳۸ امتیازی است تنها به اندازه یک امتیاز بیشتر شد.

این بدان معناست که تیم کاتالان در صورت کسب پیروزی برابر رقیب هم‌ایالتی، بارسلونای رده سومی به صدر جدول باز خواهد گشت. دربی کاتالونیا امشب به میزبانی بارسلونا و در ورزشگاه المپیک یوئیس کمپانیس برگزار می‌شود. قبل از مصاف رئال و بتیس هم یک بازی برگزار شد که در آن لاس‌پالماس میزبان خود آلاوس را با نتیجه یک بر صفر از پیش رو برداشت.

در جدول رده‌بندی لالیگا، رئال مادرید با ۳۹ امتیاز از ۱۶ بازی، جیرونا با ۳۸ امتیاز از ۱۵ بازی و بارسلونا با ۳۴ امتیاز از ۱۵ بازی، تیم‌های اول تا سوم جدول هستند.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv