شاگردان کارلو آنچلوتی در چهارمین دربی مادرید فصل به رقیب همشهری امتیاز دادند و فرصت ایده‌آل افزایش حاشیه امنیت در صدر جدول رده‌بندی لالیگا از کف‌شان رفت. در مهمترین بازی از هفته بیست‌و‌سوم رقابت‌های لالیگای اسپانیا، شب گذشته (یکشنبه) در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو، تیم فوتبال رئال مادرید میزبان رقیب همشهری‌اش اتلتیکومادرید بود و این بازی […]

شاگردان کارلو آنچلوتی در چهارمین دربی مادرید فصل به رقیب همشهری امتیاز دادند و فرصت ایده‌آل افزایش حاشیه امنیت در صدر جدول رده‌بندی لالیگا از کف‌شان رفت.

در مهمترین بازی از هفته بیست‌و‌سوم رقابت‌های لالیگای اسپانیا، شب گذشته (یکشنبه) در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو، تیم فوتبال رئال مادرید میزبان رقیب همشهری‌اش اتلتیکومادرید بود و این بازی را که تا وقت‌های تلف شده نیمه دومش با یک گل برده بود در نهایت با تساوی یک – یک به پایان رساند.

براهیم دیاس در دقیقه ۲۰ نخستین گل بازی را به ثمر رساند تا تیمش را به گرفتن انتقام باخت دو هفته قبل از اتلتیکومادرید در جام حذفی اسپانیا نزدیک کند. در واقع اگر مردان کارلو آنچلوتی تنها چند دقیقه بیشتر دوام می‌آوردند و این اتفاق رخ می‌داد، اما گلزنی مارکوس یورنته برای روخی بلانکو در دقیقه ۳+۹۰ تمام زحمات آنها را بر باد داد و باعث شد که دو امتیاز از دست بدهند.

با توجه به تساوی شب گذشته جیرونا مقابل رئال سوسیه‌داد، پیروزی رئال مادرید مقابل رقیب همشهری‌اش می‌توانست حاشیه امنیت این تیم را در صدر جدول لالیگا به چهار امتیاز افزایش دهد، اما اکنون آنها تنها با دو امتیاز برتری نسبت به جیرونا در صدر جدول باقی می‌مانند و اختلاف‌شان با اتلتیکوی رده چهارمی هم از ۱۰ امتیاز بیشتر نشد.

این نتیجه بیشتر از همه به سود بارسلونایی شد که نه تنها رده سوم را به اتلتیکومادرید پس نداد، بلکه فاصله‌اش با صدر جدول به هشت امتیاز کاهش یافت.

در جدول رده‌بندی لالیگا، رئال مادرید ۵۸ امتیازی صدرنشین است، جیرونا با ۵۶ امتیاز در رده دوم قرار دارد، بارسلونا ۵۰ امتیازی جایگاه سوم را به خود اختصاص داده و اتلتیکومادرید هم با ۴۸ امتیاز چهارم است.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv