در آخرین بازی شب سوم از هفته بیست‌و‌هفتم سری‌آ ایتالیا، شب گذشته (یکشنبه، ۱۳ حوت) در ورزشگاه دیه‌گو آرماندو مارادونای شهر ناپل، تیم فوتبال ناپولی قهرمان فصل گذشته مسابقات پذیرای یوونتوس تیم دوم جدول رده‌بندی بود که این بازی با پیروزی ۲ بر یک تیم میزبان همراه شد. با این نتیجه که پنجمین بازی بدون […]

در آخرین بازی شب سوم از هفته بیست‌و‌هفتم سری‌آ ایتالیا، شب گذشته (یکشنبه، ۱۳ حوت) در ورزشگاه دیه‌گو آرماندو مارادونای شهر ناپل، تیم فوتبال ناپولی قهرمان فصل گذشته مسابقات پذیرای یوونتوس تیم دوم جدول رده‌بندی بود که این بازی با پیروزی ۲ بر یک تیم میزبان همراه شد.

با این نتیجه که پنجمین بازی بدون برد یوونتوس در شش هفته گذشته سری‌آ بود، بانوی پیر برای چهارمین بار در فصل جاری لیگ ایتالیا طعم شکست را چشید و نتوانست از فاصله ۱۲ امتیازی‌اش با اینتر صدرنشین که هنوز بازی این هفته‌اش را هم انجام نداده است، بکاهد.

در واقع یوونتوس نه تنها به اینتر نزدیک‌تر نشد بلکه حالا جایگاه خود در رده دوم جدول را هم در خطر می‌بیند، چرا که میلان در فاصله تنها یک امتیازی‌اش قرار دارد. ناپولی اما با کسب دوازدهمین پیروزی‌اش در این فصل، ۴۳ امتیازی شد و به رده هفتم جدول سری A صعود کرد تا به کسب سهمیه رقابت‌های اروپایی فصل آینده امیدوار بماند.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv