در دومین شب از بازی‌های دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، شب گذشته (چهارشنبه، ۲۵ دلو) دو بازی همزمان برگزار شد که در یکی از آنها در ورزشگاه المپیکوی شهر رم، تیم فوتبال لاتزیو موفق شد رقیب نامدار خود بایرن مونیخ را با نتیجه یک بر صفر شکست دهد. در این […]

در دومین شب از بازی‌های دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، شب گذشته (چهارشنبه، ۲۵ دلو) دو بازی همزمان برگزار شد که در یکی از آنها در ورزشگاه المپیکوی شهر رم، تیم فوتبال لاتزیو موفق شد رقیب نامدار خود بایرن مونیخ را با نتیجه یک بر صفر شکست دهد.

در این بازی که بایرن مونیخ از دقیقه ۶۷ آن با اخراج مدافع‌اش دایو اوپامکانو ۱۰ نفره به کارش ادامه داد، چیرو ایموبیله از روی یک پنالتی آشکار که حاصل خطای اوپامکانو بود، در دقیقه ۶۹ دروازه میهمان آلمانی را باز کرد.

همین گل در نهایت باعث ثبت نخستین شکست اروپایی این فصل بایرن مونیخ شد. در دیگر بازی که در ورزشگاه پارک دو پرنس شهر پاریس برگزار شد، تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن میهمان اسپانیایی خود رئال سوسیه‌داد که شگفتی‌ساز مرحله گروهی مسابقات بود را با نتیجه ۲ بر صفر از پیش رو برداشت.

پس از ۴۵ دقیقه تلاش بی‌ثمر دو تیم برای شکست قفل دروازه‌ها در نیمه‌نخست، در دقیقه ۵۸ سرانجام این قفل به دست کیلیان امباپه شکسته شد.

پس از او بردلی بارکولا در دقیقه ۷۱ اختلاف را به دو برابر افزایش داد تا نماینده فرانسه با اندوخته‌ای قابل توجه برای بازی برگشت که سه هفته دیگر در اسپانیا برگزار خواهد شد، آماده شود.

بازی‌های دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، سه‌شنبه و چهارشنبه هفته آینده پیگیری می‌شود.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv