مهمترین بازی بازی هفته بیست‌و‌چهارم لالیگای اسپانیا، دیشب (شنبه، ۲۱ دلو) در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو میان رئال مادرید صدرنشین و جیرونای رده دومی برگزار شد. که این بازی را کهکشانی‌ها با نتیجه قاطع ۴ بر صفر به سود خود به پایان رساندند. دو گل از جود بلینگام در دقایق ۳۵ و ۵۴ میان گل‌های وینیسیوس […]

مهمترین بازی بازی هفته بیست‌و‌چهارم لالیگای اسپانیا، دیشب (شنبه، ۲۱ دلو) در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو میان رئال مادرید صدرنشین و جیرونای رده دومی برگزار شد.

که این بازی را کهکشانی‌ها با نتیجه قاطع ۴ بر صفر به سود خود به پایان رساندند.

دو گل از جود بلینگام در دقایق ۳۵ و ۵۴ میان گل‌های وینیسیوس جونیور در دقیقه ۶ و رودریگو در دقیقه ۶۱، پیروزی نوزدهم تیم تحت هدایت کارلو آنچلوتی را در این فصل لالیگا به ارمغان آورد تا این تیم حاشیه امنیتش در صدر جدول رده‌بندی مسابقات را به ۵ امتیاز افزایش دهد و خودش را از دیگر مدعیان قهرمانی لالیگا جدا کند.

رئال مادرید می‌توانست گل پنجمش را هم در این بازی بزند اما مهاجم اسپانیایی‌اش خوسلو قدر این فرصت را ندانست و پنالتی‌اش را هدر داد.

این پیروزی همچنین به معنای افزایش فاصله آنچلوتی با بارسلونای رده سومی به ۱۱ امتیاز است؛ البته با یک بازی بیشتر نسبت به رقیب کاتالان.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv