دیدارهای هفته هفدهم لیگ برتر انگلیس با پیروزی دو تیم پایتخت و شکست یاران سامان قدوس در خانه دنبال شد. در ادامه‌ی بازی‌های هفته هفدهم لیگ برتر انگلیس، عصر دیروز سه بازی برگزار شد که در مهمترین آنها تیم فوتبال آرسنال میهمانش برایتون را با نتیجه ۲ بر صفر شکست داد. آرسنال در دقیقه ۵۳ […]

دیدارهای هفته هفدهم لیگ برتر انگلیس با پیروزی دو تیم پایتخت و شکست یاران سامان قدوس در خانه دنبال شد.

در ادامه‌ی بازی‌های هفته هفدهم لیگ برتر انگلیس، عصر دیروز سه بازی برگزار شد که در مهمترین آنها تیم فوتبال آرسنال میهمانش برایتون را با نتیجه ۲ بر صفر شکست داد.

آرسنال در دقیقه ۵۳ اولین گلش را توسط گابریل ژسوس به ثمر رساند. کاوی هارتس هم با پاس ادی انکتیا در دقیقه ۸۷ اختلاف را برای توپچی‌ها دو برابر و خیال آنها را از بابت کسب پیروزی آسوده کرد.

شاگردان میکل آرتتا با کسب این پیروزی ۳۹ امتیازی شدند و موقتاً به صدر جدول صعود می‌کنند.دیگر تیم لندنی، برنتفورد مقابل میهمانش استون‌ویلا با نتیجه ۲ بر یک شکست خورد.

در این بازی که برنتفورد با اخراج بن می در دقیقه ۷۱ ، مجبور شد ۱۰ نفره به کارش ادامه دهد، برنتفورد با گل کین لوئیس پاتر در دقیقه ۴۵ پیش افتاد اما بعد از ۱۰ نفره شدنش ورق به سود تیم میهمان برگشت و این تیم با گل‌های الکس مورنو در دقیقه ۷۷ و اوله واتکینز در دقیقه ۸۵ بازی را برد.

در پایان این بازی میان بازیکنان دو تیم درگیری شکل گرفت که در نتیجه آن بوبکار کامارا بازیکن تیم استون‌ویلا در دقیقه ۸+۹۰ کارت قرمز گرفت.

شاگردان اونای امری با کسب دوازدهمین پیروزی‌شان در این فصل، ۳۸ امتیازی شدند و با حفظ اختلاف یک امتیازی‌شان با آرسنال در رده دوم قرار گرفتند.

سومین تیم لندنی که دیروزبه میدان رفت، وستهام بود که میهمانش ولورهمپتون را با نتیجه قاطع ۳ بر صفر شکست داد. محمد کودوس در دقایق ۲۲ و ۳۲ و جارود بوون در دقیقه ۷۴ گل‌های وستهامی که اکنون با ۲۷ امتیاز بالاتر از منچستریونایتد در رده هفتم قرار گرفته است، به ثمر رساندند.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv