تیم ملی فوتبال استرالیا در مرحله یک هشتم پایانی رقابت‌های جام ملت‌های آسیا برابر اندونزی به برتری رسید و راهی دور بعد شد. در نخستین دیدار مرحله یک هشتم پایانی مسابقات فوتبال جام ملت‌های آسیا  دیروز دو تیم استرالیا و اندونزی در ورزشگاه جاسم بن حمد دوحه مقابل هم قرار گرفتند. در این بازی استرالیا […]

تیم ملی فوتبال استرالیا در مرحله یک هشتم پایانی رقابت‌های جام ملت‌های آسیا برابر اندونزی به برتری رسید و راهی دور بعد شد.

در نخستین دیدار مرحله یک هشتم پایانی مسابقات فوتبال جام ملت‌های آسیا  دیروز دو تیم استرالیا و اندونزی در ورزشگاه جاسم بن حمد دوحه مقابل هم قرار گرفتند.

در این بازی استرالیا با گل به خودی الکان باگوت مدافع حریف در دقیقه ۱۲، ضربه سر مارتین بویل در دقیقه ۴۵، شوت کرگ گودوین در دقیقه ۸۹ و ضربه سر هری سوتار در دقیقه ۱+۹۰ به برتری ۴ به صفر مقابل شین تائه یونگ رسید تا پنجمین بار پیاپی از دور نخست حذفی جام ملت‌ها صعود کرده و راهی مرحله یک چهارم پایانی شود.

۷۸۶۳ نفر تماشاگر این مسابقه هواداران اندونزی بودند.  در این بازی گسین جونز و برونو فورنارولی از استرالیا و اسناوی بهار، ساندی ولش و یوردی آمات از اندونزی، کارت زرد گرفتند.

مارتین بویل، هافبک راست و زننده گل دوم استرالیا هم بهترین بازیکن زمین شد.گراهام آرنولددر استرالیا در مرحله بعدی مسابقات به مصاف برنده بازی عربستان با کره‌جنوبی خواهند رفت.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv