در نخستین شب از دیدارهای هفته دوم از دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، شب گذشته (سه‌شنبه، ۲۲ حوت) تیم فوتبال بارسلونا در ورزشگاه المپیک مونتجوییک میزبان ناپولی بود و موفق شد حریف ایتالیایی‌اش را با نتیجه ۳ بر یک شکست دهد. بارسلونا که در بازی رفت به تساوی یک – یک […]

در نخستین شب از دیدارهای هفته دوم از دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، شب گذشته (سه‌شنبه، ۲۲ حوت) تیم فوتبال بارسلونا در ورزشگاه المپیک مونتجوییک میزبان ناپولی بود و موفق شد حریف ایتالیایی‌اش را با نتیجه ۳ بر یک شکست دهد.

بارسلونا که در بازی رفت به تساوی یک – یک رضایت داده بود، با گلزنی فرمین لوپس در دقیقه ۱۵ از حریف خود پیش افتاد و دو دقیقه بعد با گلی که ژوائو کانسلو به ثمر رساند، برتری میزبان اسپانیایی تثبیت شد.

ناپولی در دقیقه ۳۰ توسط امیر رحمانی یکی از گل‌های خورده را جبران کرد و به بازی برگشت و تا آخرین دقایق بازی هم به فرار از شکست امید داشت تا اینکه در دقیقه ۸۳ روبرت لواندوفسکی با گشودن دروازه خالی از روی پاسی که سرخی روبرتو برایش ارسال کرد، تیرخلاص را به قلب قهرمان فصل گذشته سری‌آ‌ شلیک کرد.

به این ترتیب بارسلونا در مجموع دو بازی رفت و برگشت با نتیجه ۴ بر ۲ ناپولی را مغلوب کرد و در جمع هشت تیم برتر لیگ قهرمانان اروپا قرار گرفت.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv